3.12.2022 20:00

LORD OF THE DANCE 2022

Data 3.12.2022 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel JV Classics s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán LORD OF THE DANCE Ticketportal (271.98 Kb)
Cena

CZK 890–2 190
---
vozíčkář + doprovod
CZK 890 + CZK 1

Order wheelchair tickets from Ticketportal.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – JV Classics s.r.o.

Pokyny pořadatele – Lord of the Dance 2021 

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel, nikoli společnost IRSnet CZ s.r.o. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude společnost IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

With a heavy heart, we are forced to announce to the audience and fans of the cult Irish dance group Lord of the Dance that technically prepare in the original terms.

We ask for a few days of patience, we are now intensively negotiating alternative dates so that we can offer this beautiful show to the spectators before the start of the holidays. Of course, the tickets will remain valid for a new date.
JV Classics s.r.o

agentura@jvclassics.cz

Tickets for the original dates 19 February 2021 and 5 March 2022 also remain valid for the new date 3 December 2022 and do not need to be exchanged.

Genius dancer Michael Flatley formed his dance group Lord of the Dance, based on traditional Irish dance, in 1996. The first performance on June 27 of the same year in Dublin demolished all the notions of dance shows. This was followed by 21 completely sold-out performances at London’s Wembley and a world tour.

More information can be found here:

www.jvclassics.cz
www.facebook.com/jvclassics

 

THE OFFICIAL SELLERS OF TICKETS FOR EVENTS AT THE O2 ARENA ARE TICKETMASTER AND TICKETPORTAL. WE DO NOT WARRANT THE VALIDITY OF TICKETS PURCHASED FROM OTHER SELLERS.