13.10.2022 20:00

MIRAI

Data 13.10.2022 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Pozvánka MIRAI Klubové patro (447.74 Kb)
Pozvánka MIRAI Skyboxy (384.08 Kb)
Pozvánka MIRAI Premier Club (467.67 Kb)
VIP menu MIRAI Klubové patro (1.11 Mb)
VIP menu MIRAI Premier Club (1.10 Mb)
Pozvánka MIRAI 2. koncert Klubové patro (367.64 Kb)
Pozvánka MIRAI 2. koncert Skyboxy (364.74 Kb)
Pozvánka MIRAI 2. koncert Klubová sedadla sportovní kategorie (363.54 Kb)
Pozvánka MIRAI 2. koncert Premier Club (366.94 Kb)
Skybox Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 300 Kč
Klubové patro Vstupenky: 490 Kč
Catering: 1 300 Kč
Premier Club Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 300 Kč
Další informace

Pro VIP klienty možnost parkování:
PARKING VIP O2 ARENA – cena 500,- Kč/akce
PARKING VIP STAGES HOTEL – cena 400,-Kč/akce

Do vyčerpání vyhrazené kapacit.
Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

MIRAI

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Čerství držitelé Českého slavíka v kategorii Kapela roku Mirai připravili pro své fanoušky valentýnské překvapení. Kvůli velkému zájmu oznámila aktuálně nejposlouchanější česká kapela termín druhého koncertu v O2 areně.

Fanoušci se tak mohou 15. září a nově i 13. října letošního roku těšit na zbrusu novou show se známými hity i písněmi z posledního alba. Dle slov Miraie Navrátila uvidíme „to nejlepší, co kapela Mirai umí s největší a nejdražší technikou, kterou kdy měla k dispozici“.

Ve složení Mirai Navrátil, Šimon Bílý, Tomáš Javůrek a Michal Stulík loni Mirai vydali třetí desku Maneki Neko a potvrdili tak svou pozici na české hudební scéně. Se svými největšími hity, velkolepou show a váženými hosty se představí v pražské O2 areně hned dvakrát.

„Máme z toho obrovský respekt, ale poslední týdny v podstatě neustále vysvětlujeme lidem, že je hala plná a nemáme jim co nabídnout. Vzhledem k tomu, že je koncert až za dlouho, tak jsme si řekli, že to riskneme a uděláme druhou. Kdyžtak projedeme kalhoty, ale uděláme si pořádnej mejdan v poloprázdné hale, kam pozvem všechny naše kámoše,“ říká s úsměvem Mirai.

Při nákupu vstupenky do jakékoliv kategorie je možné získat dárek v podobě jednosměrné jízdenky do 2. třídy, a to formou jednoho unikátního kódu na jednu cestu vlakem na koncert Mirai s Českými drahami (1 kód = 1 jízda). Stačí jen po výběru konkrétní vstupenky zvolit i možnost JÍZDNÉ ZDARMA. Jednorázový kód lze uplatnit při nákupu jízdenky v období od 15. února do 14. října 2022. Více informací najdete na www.cd.cz/poukazka v sekci Uplatnění poukázky na přepravu.

Navíc k zakoupené vstupence dostanete 5% slevu na veškerý oficiální merchandise. Kód bude natištěný pouze na vstupence a uplatníte na této adrese https://eshop.unimerch.cz/hledat?filter_name=mirai.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.