4.10.2019 20:00

NHL GLOBAL SERIES 2019

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 4.10.2019 20:00
Vstup od 18:30 hod
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán NHL 2019 III (409.79 Kb)
Cena

1990 - 7990 Kč

---

Vozíčkář + doprovod

990 + 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

VAROVÁNÍ! I PŘES ZVÝŠENÁ OPATŘENÍ PRO OCHRANU DIVÁKŮ MOHOU PUKY VLÉTNOUT DO DIVÁCKÉ ZÓNY. MŮŽE DOJÍT K VÁŽNÝM ZRANĚNÍM. BUĎTE NEUSTÁLE OBEZŘETNÍ, I BĚHEM ROZBRUSLENÍ A PO KONCI HRY. POKUD VÁS PUK ZASÁHNE, OKAMŽITĚ POŽÁDEJTE POŘADATELE, ABY VÁM UKÁZAL, KUDY SE DOSTANETE K STANICI PRVNÍ POMOCI.

JAKÉKOLIV PORUŠENÍ NEBO PŘEKROČENÍ PRAVIDEL A PODMÍNEK TÉTO VSTUPENKY A / NEBO POLITIKY NHL DÁVÁ NÁRODNÍ HOKEJOVÉ LIZE („NHL“) A / NEBO ORGANIZÁTOROVI PRÁVO ZRUŠIT LICENCI ZARUČENOU TOUTO VSTUPENKOU, A TO OKAMŽITĚ BEZ NUTNOSTI NAHRADIT STANOVENOU CENU. NHL A / NEBO ORGANIZÁTOR SI VYHRAZUJÍ PRÁVO ODMÍTNOUT VSTUP JAKÉKOLIV OSOBĚ ČI JI VYKÁZAT, POKUD PORUŠÍ POLITIKU NHL. NHL SI VYHRAZUJE PRÁVO ZMĚNIT SVOU POLITIKU BEZ JAKÉHOKOLI PŘEDCHOZÍHO OZNÁMENÍ. DRŽITEL VSTUPENKY, JMÉNEM DRŽITELE VSTUPENKY A JAKÉHOKOLIV NEZLETILÉHO DOPROVÁZEJÍCÍHO DRŽITELE VSTUPENKY, DOBROVOLNĚ PŘIJÍMÁ VEŠKERÁ RIZIKA ZTRÁTY OSOBNÍHO MAJETKU A OSOBNÍHO ÚRAZU A JINÝCH NEBEZPEČÍ TÝKAJÍCÍCH SE HRY, NA KTEROU JE TATO VSTUPENKA VYDÁNA, AŤ SE JIŽ PŘIHODÍ PŘED, BĚHEM NEBO PO KONCI HRY, VČETNĚ SPECIFICKY AVŠAK NIKOLIV VÝHRADNĚ NEBEZPEČÍ ZRANĚNÍ HOKEJOVÝM PUKEM, HOKEJKOU A DALŠÍ VÝSTROJÍ OD DIVÁKŮ ČI HRÁČŮ, NEBO HOZENÝMI PŘEDMĚTY, A SOUHLASÍ, ŽE NHL, ORGANIZÁTOR, ČLENSKÉ KLUBY NHL, NHL ENTERPRISES, L.P., NHLPA (VČETNĚ SOUČASNÝCH A BÝVALÝCH HRÁČŮ) A JAKÉKOLI JEJICH PŘÍSLUŠNÉ POBOČKY, RODIČE, DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI, AGENTURY, ODDĚLENÍ, SUBDIVIZE, SOUVISEJÍCÍ SUBJEKTY, VLASTNÍCI, SPRÁVCI, ČLENOVÉ SPRÁVNÍ RADY, SPRÁVCI, ŘEDITELÉ, PARTNEŘI, AKCIONÁŘI, ČLENOVÉ, ŘEDITELÉ, ZAMĚSTNANCI A AGENTI ( KOLEKTIVNĚ „UVOLNĚNCI“) JSOU VÝSLOVNĚ UVOLNĚNI Z JAKÉHOKOLI A VŠECH NÁROKŮ VYPLÝVAJÍCÍCH Z NEBO SOUVISEJÍCÍCH S TAKOVÝMI PŘÍPADY, ČI SE JINAK VYSKYTUJÍCÍCH VE SPOJENÍ S HROU, VČETNĚ SPECIFICKY AVŠAK NIKOLIV VÝHRADNĚ NÁROKŮ VZEŠLÝCH NEBO VZTAHUJÍCÍCH SE K NEDBALOSTI JAKÝCHKOLIV “UVOLNĚNCŮ”.

DRŽITEL VSTUPENKY, JMÉNEM DRŽITELE VSTUPENKY A JAKÉHOKOLIV NEZLETILÉHO DOPROVÁZEJÍCÍHO DRŽITELE VSTUPENKY, DÁVÁ SVOLENÍ NHL, ORGANIZÁTOROVI, NHL ENTERPRISES, L.P. A JAKÝMKOLI JEJICH PŘÍSLUŠNÝM POBOČKÁM K POUŽITÍ JEHO / JEJÍ FOTOGRAFIE, JMÉNA, HLASU, PODOBY, ČINNOSTI A / NEBO STANOVISEK V ŽIVÉM ZOBRAZENÍ NEBO JINÉM ZÁZNAMU POŘÍZENÉM BĚHEM HRY A TAKÉ K POUŽITÍ TOHOTO PRO VEŠKERÉ ÚČELY VČETNĚ REKLAMNÍCH NEBO PROPAGAČNÍCH ÚČELŮ A JAKÁKOLI MÉDIA, KTERÉ JSOU ZNÁMÁ NEBO NÁSLEDNĚ VYVINUTÁ, BEZ DODATEČNÉ NÁHRADY. TATO VSTUPENKA NESMÍ BÝT POUŽÍVÁNA PRO REKLAMU, PROPAGACI (VČETNĚ SOUTĚŽÍ A LOTERIÍ) NEBO JINÉ OBCHODNÍ ÚČELY BEZ PŘEDCHOZÍHO PÍSEMNÉHO SOUHLASU NHL. DRŽITEL VSTUPENKY DÁLE SOUHLASÍ S POLITIKOU NHL, JEJÍCH ČLENSKÝCH KLUBŮ A POKYNŮ PERSONÁLU NA STADIÓNU, JINAK BUDE PŘEDMĚTEM ZRUŠENÍ LICENCE VYTVOŘENÉ TUTO VSTUPENKOU BEZ NÁHRADY. JAKÉKOLI NEVYDAVATELSKÉ NEBO OBCHODNÍ POUŽITÍ JAKÉKOLI ZNAČKY KLUBU NHL NEBO NHL JE ZAKÁZÁNO BEZ PŘEDCHOZÍHO PÍSEMNÉHO SCHVÁLENÍ NHL. JAKÉKOLI NEAUTORIZOVANÉ PŘENOSY, FOTOGRAFIE NEBO JINÉ ZOBRAZENÍ NEBO POPIS JAKÉKOLI HERNÍ AKCE, INFORMACE O HŘE NEBO JINÉ STADIÓNOVÉ ČINNOSTI JE ZAKÁZÁNO BEZ PŘEDCHOZÍHO PÍSEMNÉHO SCHVÁLENÍ NHL.

Pořadatel a osoby organizující nebo provádějící akci si vyhrazují právo akci zaznamenat. Ve všech případech fotografování, zhotovování filmu nebo videa a / nebo jiného záznamu během akce nebo v souvislosti s ní souhlasí držitel vstupenky s použitím záznamů bez nároku na finanční náhradu.

NHL se vrací do O2 areny! V rámci NHL Global Series se v pátek 4. října uskuteční v Praze úvodní zápas sezony mezi týmy Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers.

National Hockey League (NHL®) a National Hockey League Players’ Association (NHLPA) ve spolupráci se společností Live Nation oznámili, že se týmy Buffalo SabresChicago BlackhawksPhiladelphia FlyersTampa Bay Lightning zúčastní NHL Global Series ™2019. 

Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers proti sobě nastoupí v úvodním zápase sezóny 2019/20 v České republice v pátek 4. října v pražské O2 areně. Flyers a Blackhawks se budou na pražský zápas připravovat v tréninkových kempech ve Švýcarsku a Německu, a každý z týmů odehraje v rámci NHL Global Series Challenge ™ 2019 exhibiční zápas. 

Vstupenky na NHL Global Series ™ 2019 a NHL Global Series Challenge 2019 budou v prodeji pro veřejnost od středy 27. března. Fanoušci budou mít šanci se registrovat na předprodej na NHL Inside the Crease.

V roce 2019 se uskuteční v pořadí třetí ročník NHL Global Series™ a půjde o osmou sezónu od doby, kdy NHL odcestovala do Evropy k pravidelným zápasům. Zápas mezi Chicagem a Philadelphií bude pátým zápasem NHL, který se odehraje v České republice a opět v pražské O2 areně.  

 

NHL Global Series a NHL Global Series Challenge jsou v letošním ročníku podporovány společností Live Nation a oficiálními partnery Adidas, NOCCO, SAP a Upper Deck. Partnery zápasu NHL Global Series 2019 v České republice mezi Blackhawks a Flyers budou Replay a Tesla Batteries, zápas bude vysílán místně na kanálu Nova Sport ve 20:00 hodin SEČ. 

NHL je globální liga a více než 25 procent hráčů, kteří nastoupili v letošní sezóně, se narodilo mimo Severní Ameriku. Všechny čtyři kluby mají na svých seznamech celou řadu mezinárodních hvězd, včetně několika rodáků a státních příslušníků zemí, které série navštíví. V Německu a v České republice nastoupí na podzim za Blackhawks Dominik Kahun, německý státní příslušník narozený v České republice. David Kampf z Blackhawks spolu s Jakubem Voráčkem a Radkem Gudasem z Flyers budou hrát před českým publikem ve své vlasti. V domovském Švédsku se v listopadu představí Rasmus Dahlin, Johan Larsson, Alexander Nylander, Lawrence Pilut a Linus Ullmark ze Sabres, společně s Victorem Hedmanem a Antonem Stralmanem z Lightning.

Chicago již v Evropě odehrálo regulérní zápasy, zatímco Philadelphia bude v letošní sezoně debutovat. Blackhawks odehráli zápasy proti týmu Florida Panthers v NHL Premiere 2009 v Helsinkách. Během NHL Premiere 2011 porazili Sabres tým Anaheim Ducks v Helsinkách 4:1, stejně jako Los Angeles Kings 4:2 v Berlíně.

Vstupenky na všechny zápasy NHL Global Series ™ 2019 a NHL Global Series Challenge 2019 budou v prodeji od středy 27. března od 9:00 hodin na www.ticketportal.cz.  Fanoušci, kteří mají zájem o VIP balíčky na zápas NHL Global Series ™ v Praze, je budou mít možnost zakoupit na www.ticketportal.cz.