3.10.2019 15:00

NHL GLOBAL SERIES – Otevřený trénink

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 3.10.2019 15:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plánek - NHL týmové tréninky 16.8 (265.70 Kb)
Cena

390 Kč

---

vozíčkář + doprovod

390 + 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

POKYNY POŘADATELE  –  OPEN PRACTICE 2019 NHL GLOBAL SERIES

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci  kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

Hokejoví fanoušci budou mít šanci zúčastnit se 3. října týmových tréninků v rámci NHL Global Series 2019 v Praze. Vstupenky na tréninky Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers budou dostupné pro veřejnost od 15. srpna, 9:00 hod.

V rámci globální série NHL v roce 2019 Národní Hokejová Liga (NHL®), Národní Asociace Hráčů Hokejové Ligy (NHLPA) a společnost Live Nation oznámily speciální příležitost pro fanoušky zúčastnit se týmových tréninků Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers ve čtvrtek 3. října od 15 do 17:45 hodin v pražské O2 areně, den před zahajovacím zápasem sezóny 2019-20 Blackhawks-Flyers.

Vstupenky na tréninky Blackhawks a Flyers budou fanouškům k dispozici za příznivou cenu 390 Kč od 15. srpna 9:00 hodin přes Ticketmaster.cz a Ticketportal.cz. Vstupenky budou prodávány dle principu „kdo dřív přijde, je dříve na řadě“ až do vyprodání zásob.  

V březnu oznámily NHL, NHLPA a Live Nation, že Blackhawks, Flyers, Sabres a Lightning budou hlavními účastníky Nhl Global Series ™ 2019. Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks odstartují sezónu 4. října 2019 v Praze. Buffalo Sabres a Tampa Bay Lightning proti sobě nastoupí v rámci dvou zápasů ve Stockholmu 8. a 9. listopadu 2019.
V rámci NHL Global Series Challenge™ 2019 se představí Chicago Blackhawks proti Eisbären Berlin 29. září v Berlíně a Philadelphia Flyers proti Lausanne HC 30. září ve švýcarském Lausanne.

V roce 2019 se uskuteční v pořadí třetí ročník NHL Global Series™ a půjde o osmou sezónu od doby, kdy NHL odcestovala do Evropy k pravidelným zápasům. Tato utkání  jsou odměnou pro zástupy věrných evropských fanoušků, kteří si naživo vychutnají  hokejové zápasy NHL dostupné prostřednictvím mezinárodních vysílacích partnerů a NHL.TV ™. Hokejoví fanoušci z celého světa se angažují na mnoha platformách sociálních médií NHL a na NHL.com v osmi jazycích a zažijí vzrušující a nezapomenutelnou atmosféru za účasti některých z největších hvězd NHL. 

Tři zápasy příštího podzimu budou 26., 27. a 28. regulérním zápasem NHL, které se hrají v Evropě. 

Zápas mezi Chicagem a Philadelphií bude pátým zápasem NHL, který se odehraje v České republice a opět v pražské O2 areně.  Dvě utkání mezi Buffalem a Tampou Bay budou 12. a 13. regulérním sezónním zápasem NHL pravidelně hraným ve Švédsku a 11. a 12. zápasem v Ericsson Globe ve Stockholmu.