26.2.2022 17:30

OKTAGON 31

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 26.2.2022 17:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán OKTAGON 30 Ticketportal (347.11 Kb)
Orientační plán OKTAGON 30 Ticketmaster (291.92 Kb)
Cena

990 CZK - 19 990 CZK
---
vozíčkář + doprovod
990 CZK + 0 CZK

 

 

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po a Čt13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce

V období od 18. 12. 2021 do 2. 1. 2022 bude pokladna zavřena, otevřena bude opět v pondělí 3. 1. 2022.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele –  OKTAGON 20

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Will a new king be crowned? Pirát Vs. Kincl in the fight for the middleweight title. The OKTAGON 30 tournament, which was to take place at O2 on Thursday, December 30, 2021, is being moved due to government measures against the spread of the pandemic and will take place in the O2 arena as OKTAGON 31 on Saturday, February 26, 2022 from 5.30 pm.

On February 26, 2022, the Prague O2 arena will become a shrine, where OKTAGON 31 will take place, which will decide on a king of medium weight. Will the „Pirát“ remain seated on his throne, or will the reign of the new OKTAGON star, Patrick Kincl, begin?

„There is a new king in OKTAGON!“ Says the sovereign new star of OKTAGON, Patrik Kincl, who is straight ahead for the middleweight title, which means that he also gets the injured Karlos Vémola into the corner.

However, the temporary champion „Pírát“ Krištofič, training under Attila Végh, is already in a form we have never seen before. And he is determined to prove to everyone that the belt belongs to him and will remain with him, no matter who stands in his way.

Which of them will continue to rule?

Tickets for OKTAGON 31 at the O2 arena on 26 February 2022 are available on the Ticketmaster and Ticketportal networks. Tickets for the original dates (30 December 2021, 1 May 2021 and 30 December 2020) for the event with the original name OKTAGON 30 remain valid and do not need to be exchanged.

THE OFFICIAL SELLERS OF TICKETS FOR EVENTS AT THE O2 ARENA ARE TICKETMASTER AND TICKETPORTAL. WE DO NOT WARRANT THE VALIDITY OF TICKETS PURCHASED FROM OTHER SELLERS.