6.10.2022 15:00

OPEN PRACTICE 2022 NHL GLOBAL SERIES

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 6.10.2022 15:00
Vstup od 14:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán NHL Ticketportal (278.23 Kb)
Cena

390 Kč
---
vozíčkář + doprovod
390 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společnosti Ticketportal.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.
Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

V rámci NHL Global Series 2022 dnes National Hockey League (NHL), Hráčská asociace National Hockey League (NHLPA) a společnost Live Nation oznámily Den fanoušků NHL Global Series 2022, což je speciální příležitost pro fanoušky navštívit tréninky týmů Nashville Predators a San Jose Sharks, a to ve čtvrtek 6. října od 15:00 do 17:30 v O2 areně v Praze, tedy den před zahajovacím zápasem sezóny 2022-23 mezi Predators a Sharks.

V dubnu NHL, NHLPA a Live Nation Sweden oznámily, že Predators a Sharks se spolu s Columbus Blue Jackets a Colorado Avalanche zúčastní NHL Global Series 2022. Sharks a Predators zahájí základní část sezóny 2022-23 vzájemným zápasem v Praze v O2 areně v pátek 7. října a v sobotu 8. října. Avalanche a Blue Jackets se utkají ve dvojici zápasů základní části ve finské Nokia Areně v Tampere v pátek 4. listopadu a v sobotu 5. listopadu.
Před zápasy v Praze absolvují Predators a Sharks své tréninkové kempy v Evropě a každý z nich sehraje exhibiční zápas v rámci NHL Global Series Challenge 2022. Predators se budou hlásit ve švýcarském Bernu a v pondělí 3. října odehrají exhibiční zápas proti SC Bern v PostFinance Areně. Sharks se budou hlásit v německém Berlíně a v úterý 4. října odehrají exhibiční zápas proti Eisbären Berlin v Mercedes-Benz Areně.

Harmonogram
Otevření vchodů: 14:00
Nashville Predators open practice: 15:00
San Jose Sharks open practice: 16:30

NHL Global Series 2022 bude znamenat celkově devátou sezónu, kdy NHL cestuje do Evropy, aby zde odehrála zápasy základní části, a poprvé od roku 2019. Tyto zápasy jsou odměnou pro zástupy věrných a vášnivých fanoušků v Evropě, kteří si užívají živé přenosy zápasů NHL dostupné prostřednictvím mezinárodních vysílacích a mediálních partnerů. Největší hvězdy NHL se také představují na mnoha platformách sociálních médií a na webu NHL.com v osmi jazycích pro mezinárodní fanoušky ligy. V Evropě se odehrálo 28 zápasů NHL v základní části. V České republice se doposud odehrálo pět zápasů základní části NHL, které se všechny odehrály v pražské O2 areně. Letošní zápasy ve Finsku budou vůbec prvními zápasy základní části NHL, které se odehrají v Tampere.

NHL je globální ligou – 29 % hráčů NHL v sezóně 2021-22 se narodilo mimo Severní Ameriku. Všechny čtyři kluby mají na svých soupiskách řadu zahraničních hvězd, včetně rodáků ze zemí, ve kterých hostují. V říjnu budou Roman Josi a Nino Niederreiter z Predators hrát v rodném Švýcarsku. Rodáci z České republiky Tomáš Hertl a Radim Šimek z týmu Sharks budou hrát ve své vlasti poprvé jako hráči NHL. Zápasy Blue Jackets a Avalanche ve Finsku navíc odehrají v rodné zemi Mikko Rantanen a Artturi Lehkonen z Avalanche, stejně jako rodáci z Tampere Patrik Laine a Joonas Korpisalo z Blue Jackets a generální manažer Blue Jackets Jarmo Kekalainen.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.