20.1.2023 20:00

PAVEL ŠPORCL

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 20.1.2023 20:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel ŠPORCL ARTS Agency s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán PAVEL ŠPORCL Ticketportal (264.83 Kb)
Orientační plán PAVEL ŠPORCL Ticketmaster (337.61 Kb)
Cena

1 790 - 9 900 CZK
---
vozíčkář + doprovod
1 490 CZK + 1 CZK

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – ŠPORCL ARTS Agency s.r.o.

Pokyny pořadatele

PAVLE ŠPORCL  – NA HRANĚ / ON THE EDGE

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

 

A special program prepared especially for the O2 arena full of surprises!

 

„Dear fans of beautiful music,

The situation in connection with the Covid-19 disease did not allow me to organize my big concert in the O2 arena on December 6, 2020, even on the postponed date of November 11, 2021, as I would like and as you deserve. Therefore, I decided to change the date again to January 20, 2023.

This year I will cross the imaginary edge of the second 50 of my life, so the concert will be a grand celebration and my gift to myself and you.

You can look forward to the best of my repertoire and lots of great guests who come to wish me!

Tickets remain valid.

Yours, Pavel Šporcl “

 

——

Pavel Šporcl

Pavel Šporcl is a Czech violinist of global repute, a direct successor to the famous tradition of the Czech violin school. His artistic abilities and unconventional performances have won him praise and appreciation from audiences of all generations on the greatest stages of the world. He is generally considered the most popular Czech musician of our time in the classical music scene.

Pavel Šporcl is regarded as a very distinctive and powerfully artistic personalityHe is the only Czech violinist of the younger generation to be named in Violin Virtuosos: From Paganini to the 21st Century, a major work by the world-renowned critic and historian Henry Roth. Following his performance of Dvořák’s violin concerto with the Czech Philharmonic at the Rudolfinum in Prague in the 2001/2002 concert season, critics lauded Pavel Šporcl as a talent the likes of which is born only once in a century.

The extensive repertoire of this leading Czech violinist consists of over 40 violin concertos and a myriad of sonatas, chamber works, and virtuosic compositions. Besides accentuating the great figures of Czech music, he also works with contemporary composers, and his core classical repertoire is augmented by works from other genres. His admiration for the accomplishments of Gipsy violin virtuosos led to two successful albums, Gipsy Way and Gipsy Fire. He established a Gipsy cimbalom band, Gipsy Way Ensemble, with which he has performed more than 350 concerts in numerous countries all over the world, including the US and China. In 2012 he recorded his first pop-crossover album, Sporcelain, which he premiered in an uncommon Prague venue – Terminal 2 of Václav Havel Airport.

Šporcl persistently popularises and promotes classical music. Throughout his career he has played scores of concerts for schools and children, which are extraordinarily well received by young people. Since 2017, Czech Television has broadcast Pavel Šporcl’s Music Pearls, in which the violin virtuoso introduces the youngest generation of viewers to classical music. He also teaches at workshops for adolescents.

 

THE OFFICIAL SELLERS OF TICKETS FOR EVENTS AT THE O2 ARENA ARE TICKETMASTER AND TICKETPORTAL. WE DO NOT WARRANT THE VALIDITY OF TICKETS PURCHASED FROM OTHER SELLERS.

Důležité upozornění

HLEDÁME BRIGÁDNÍKY DO GASTRO ODDĚLENÍ

Top akce v O2 areně se blíží, světové tenistky i parkuroví jezdci jsou ready, ale chybíš nám Ty.

Vydělej si až 10 000 za týdenní akci.

Umíš se otáčet v kuchyni? Obsluhoval jsi někdy za barem nebo ve stánku? Nebo chceš prostě zkusit něco nového?

Přidej se k nám. Registruj se včas a přidáme ti ještě něco k platu. Víc se dozvíš na www.o2callup.cz

A neboj, v našem týmu na střídačce rozhodně sedět nebudeš!

Důležité upozornění

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP DO O2 ARENY

Pro vstup do O2 areny je nutné se prokázat jedním z následujících bodů:

 

  • Potvrzením o očkování proti covid-19
  • Potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech
  • Negativním PCR testem, který není starší než 7 dní
  • Negativním antigenním testem, který není starší než 72 hodin

Více informací naleznete ZDE