24.1.2023 20:00

ŠTEFAN MARGITA A HOSTÉ

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 24.1.2023 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán ŠTEFAN MARGITA Ticketmaster (341.85 Kb)
Orientační plán ŠTEFAN MARGITA Ticketportal (324.18 Kb)
Cena

CZK 990 Kč – 9 990
---
vozíčkář + doprovod
CZK 990 + CZK 1

Order wheelchair tickets from Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) and Ticketportal.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno používání laserových ukazovátek a selfie tyčí.
5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

„My dear friends,

I greet you very much, and this is the first time I’m reporting after the tragedy that happened. It’s not an easy time, but I would still like to reveal something that Hanka and I were planning to do anyway.

When I was doing a tribute to Karel Gott, after the second concert I got an invitation to my concert at the O2 arena. When I came home I told Hanka and I said that it would be your return to the stage again after a long time, that at the end of the concert she would sing some of her songs. Hanka then said, yes, that’s a wonderful idea and we’ll do Můj čas together and I’ll sing Rybičko zlatá, přeju si. She was really looking forward to it… but fate didn’t play us. Tragedy struck and my beloved Hanka is no longer here.

Dear friends, if you allow us, we will hold the concert on January 24, 2023 at the O2 arena. I can only promise you that the song Rybičko zlatá, přeju si as well as the duet Můj čas, will be performed at that concert. What the guests will be, I won’t tell you yet, but there will be elite singing artists.

We look forward to seeing you and if you’ll allow us, we’d like to dedicate the concert to Hanka on January 24, 2023.

I will be looking forward to seeing you!“

Yours, Stefan Margita.

 

THE OFFICIAL SELLERS OF TICKETS FOR EVENTS AT THE O2 ARENA ARE TICKETMASTER AND TICKETPORTAL. WE DO NOT WARRANT THE VALIDITY OF TICKETS PURCHASED FROM OTHER SELLERS.