22.10.2022 20:00

SWEDISH HOUSE MAFIA

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 22.10.2022 20:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán SWEDISH HOUSE MAFIA Ticketportal (266.97 Kb)
Orientační plán SWEDISH HOUSE MAFIA Ticketmaster (1.15 Mb)
Cena

CZK 1 690 – 2 190
---
vozíčkář + doprovod
CZK 1 690 + CZK 1

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po a Čt13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.
Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

Axwell, Steve Angello and Sebastian Ingrosso are returning to European cities with their globally successful project Swedish House Mafia and Prague is one of them!

22nd October 2022 - Prague, O2 arena

TICKET PRICES FROM 1690,- TO 2190,- CZK

TICKETS ON SALE IN TICKETPORTAL FROM 29.10.2021 AT 10:00

IDNES PRE-SALE FROM 27/10/2021 10:00 – 29/10/2021 10:00

Swedish House Mafia have announced an international tour for 2022 produced by Live Nation, their first proper run since 2012. Long revered by fans for their bombastic live performances, the band’s previous outing, “One Last Tour,” sold over 1,000,000 tickets. The 2022 jaunt will follow the trio’s just announced performance at Coachella 2022 and includes arenas across the United States and Europe.

The band have also just been nominated for awards in both the Best Electronic and Best Nordic Act categories for this year’s MTV EMAs, being held in Budapest on Sunday, November 14th. They celebrated the momentous week with a special takeover episode of The Weeknd’s Apple Music show Memento Mori show last night.

Global supergroup Swedish House Mafia have teamed with iconic superstar The Weeknd for a new single and video “Moth to a Flame,” available now via Republic Records. The new song, initially teased during the trio’s landmark performance at the MTV VMAs pre-show, marks the band’s first new music since announcing their reunion this past July with a pair of new singles “It Gets Better” and “Lifetime (feat. Ty Dolla $ign & 070 Shake)” that arrived alongside a cover story for Billboard Magazine and a special performance of both songs on The Tonight Show With Jimmy Fallon. The trio of songs continue to build anticipation toward the band’s forthcoming full length Paradise Again, slated for release early next year with a Special Tour Edition CD pre-order available now that unlocks exclusive pre-sale tour tickets.