22.10.2022 20:00

SWEDISH HOUSE MAFIA

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 22.10.2022 20:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán SWEDISH HOUSE MAFIA Ticketportal (266.97 Kb)
Orientační plán SWEDISH HOUSE MAFIA Ticketmaster (1.15 Mb)
Cena

1 690 – 2 190 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 690 Kč + 1 Kč

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po a Čt13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.
Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

Axwell, Steve Angello a Sebastian Ingrosso se vracejí se svým světově úspěšným projektem Swedish House Mafia do evropských měst a Praha je jedním z nich!

22. 10. 2022 - Praha, O2 arena

CENY VSTUPENEK OD 1690,- DO 2190,- Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETPORTAL OD 29. 10. 2021 V 10:00
IDNES PŘEDPRODEJ OD 27. 10. 2021 10:00 – 29. 10. 2021 10:00

Swedish House Mafia oznámila mezinárodní tour na rok 2022 v produkci Live Nation, první řádné turné od roku 2012. Předchozí „One Last Tour“, na které se prodalo přes 1 000 000 vstupenek, bylo fanoušky dlouho ceněno pro jejich ohromující živá vystoupení. Turné v roce 2022 bude následovat po právě oznámeném vystoupení tria na festivalu Coachella 2022 a bude zahrnovat arény po celých Spojených státech a Evropě.

Vstupenky budou v prodeji pro širokou veřejnost příští pátek 29. října na livenation.cz.

Kapela byla také právě nominována na ceny v kategoriích Best Electronic a Best Nordic Act na letošním ročníku MTV EMA, který se koná v neděli 14. listopadu v Budapešti. Významný týden oslavili včera večer speciální převzatou epizodou The Weekndova pořadu Memento Mori na Apple Music.

Globální superskupina Swedish House Mafia se spojila s ikonickou superstar The Weekndem a natočila nový singl a videoklip „Moth to a Flame“, který je nyní k dispozici u Republic Records. Nová píseň, která byla původně teasována během přelomového vystoupení tria na předávání cen MTV VMA, představuje první novou hudbu kapely od července letošního roku, kdy oznámila své znovusjednocení dvojicí nových singlů „It Gets Better“ a „Lifetime (feat. Ty Dolla $ign & 070 Shake)“, které se objevily spolu s obálkou časopisu Billboard a speciálním vystoupením obou písní v pořadu The Tonight Show With Jimmy Fallon. Trojice písní nadále buduje očekávání směrem k nadcházejícímu plnohodnotnému albu Paradise Again, jehož vydání je naplánováno na začátek příštího roku, přičemž již nyní je k dispozici předobjednávka CD Special Tour Edition, která odemyká exkluzivní předprodej vstupenek na turné.