12.10.2019 21:00

TRANSMISSION festival

Prodej vstupenek byl ukončen.

Data 12.10.2019 21:00
Vstup od 20:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel UM Production s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán - TRANSMISSION festival 2019 (157.51 Kb)
Cena

1 490 - 2 950 Kč

---

vozíčkář + doprovod

1 390 + 1 Kč 

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – UM Production s.r.o.

POKYNY POŘADATELE

Zakoupením vstupenky návštěvník souhlasil s Provozním řádemNávštěvním řádemObchodními podmínkya pokyny pořadatele a zavázal se jimi při návštěvě O2 areny řídit.

Návštěvník akce je povinen při vstupu do O2 areny absolvovat bezpečnostní prohlídku, která je prováděna pořadatelskou službou. Prohlídka se vztahuje i na vnášené batohy, tašky, kabelky a návštěvník je povinen umožnit kontrolu jednotlivých vnášených předmětů. Po odmítnutí bezpečnostní prohlídky nebude návštěvník vpuštěn do O2 areny.

Návštěvník dává výslovný souhlas k bezplatnému použití filmového, fotografického, zvukového nebo jiného záznamu, které organizátor nebo jím pověřené osoby vyhotovili během akce.

Na akci není povoleno fotografování a výroba zvykových a obrazových záznamů profesionální technikou bez předchozí akreditace organizátorem. 

Vstup na akci povolen pouze osobám starším 18 let. 

Opakovaný vstup na akci není umožněn. Po opuštění O2 areny pozbývá vstupenka nebo identifikační páska platnosti. 

Pořadatel akce si vyhrazuje právo na změnu programu, místa a data konání akce. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje.

Pořadatel nepřebírá odpovědnost za vstupenky, které byly zakoupeny návštěvníky akce mimo oficiální ticketingovou síť pořadatele.

Transmission Festival vás vezme na vesmírnou odyseu!

V sobotu 12. října 2019 se uskuteční nová edice Transmission Festivalu. V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě, v pražské O2 aréně, se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou vizuální show!

Vydejte se s Transmission Festivalem na vesmírnou odyseu! Zavřete oči, zapomeňte na všechny starosti a nechte se unášet do neznáma. Představte si, že startujete vesmírnou loď, vznášíte se ve stavu beztíže, letíte rychlostí světla, poznáváte záhady černé díry, nebo ohýbáte časoprostor! To vše zažijete už v sobotu 12. října, kdy se vydáte na cestu do jiné dimenze s Festivalem Transmission: ‚Another Dimension‘.  

&feature=youtu.be

 

Transmission ‚Another Dimension‘ ve vás díky množství spektakulárních laserů, úžasné světelné show, úchvatným speciálním efektům a masivnímu Funktion One Vero zvukovému systému zanechá silný zážitek a pohltí vaše smysly. Objevíte nové horizonty v doprovodu nejlepší taneční hudby předních světových DJs, v pečlivě sestaveném line-upu.

Line-up (v abecedním pořadí)

BLASTOYZ 
COSMIC GATE 
DARREN PORTER 

GIUSEPPE OTTAVIANI PRESENTS LIVE 2.0 
KEY 4050 

MARLO
FERRY CORSTEN PRESENTS SYSTEM F 
THOMAS COASTLINE 
VISION IMPOSSIBLE 

Nechte se unést za hranice všedních dní a všeho obyčejného! Transmission Festival je dnes jednou 
z nejvelkolepějších akcí taneční hudby, která láká fanoušky z více než 70 zemí světa do pražské O2 arény, aby zde společně sdíleli tento neobyčejný zážitek.

Vstupenky na Transmission Prague 2019 jsou sice momentálně vyprodané, ale v září se očekává uvolnění vstupenek od členů klubového patra O2 arény. Přidejte se na tzv. waiting lista nezmeškejte svou jedinečnou šanci zažít premiéru nové show.

Pokud chcete zažít skvělý a ničím nerušený večer, doporučujeme vám si s předstihem 
zaplatite-lockers pin kódem, který plní funkci šatny a máte ho k dispozici nonstop během celé noci.

Minimální věková hranice pro vstup na Transmission Festival je 18 let.

#TMPRG19

Transmission ‚Another Dimension‘
12.10.2019
O2 arena Praha

Více info:
www.FB.com/TransmissionFestival
www.transmissionfestival.com