Jubilejní 12miliontou návštěvnicí O2 areny se stala Tereza Boříková. Setkání s Benem Cristovao oplakala

2. října 2022

V sobotu 1. října pokořila největší česká hala, pražská O2 arena, další divácký milník. Na koncertě Bena Cristovao prošel jejími branami již 12miliontý divák. Stala se jím jednadvacetiletá Tereza Boříková z městysu Loučeň. Na častou návštěvnici akcí v O2 areně čekalo kromě řady dárků i velké překvapení – před koncertem se setkala s Benem Cristovao.

„Teď zažíváme opravdu skvělé období. Kalendář máme nabitý akcemi, které konečně po dlouhých odkladech můžeme odehrát, letos jsme zaznamenali historicky nejúspěšnější čtvrtletí, kdy od dubna do června navštívilo akce v O2 areně více než 350 000 diváků, naše hala oslavila na jaře plnoletost. A to vše jsme nyní podtrhli tím, že jsme opět posunuli návštěvnickou hranici v osmnáctileté historii O2 areny a dnes jsme tu na koncertu oblíbeného zpěváka Bena Cristovao přivítali již 12miliontého návštěvníka. Za to vděčíme právě divákům, kteří na akce chodí a je vidět, že je různorodý program u nás baví. Toho si moc vážíme a je to pro nás impuls, abychom stále zajišťovali ty nejzajímavější domácí i zahraniční interprety,“ řekl Jaroslav Svoboda, vedoucí Oddělení produkce vlastních akcí ve společnosti Bestsport, a.s., která byla pořadatelem sobotního koncertu Bena Cristovao.

Tereza Boříková, která do O2 areny dorazila s přítelem Ondřejem Peterkou, byla z informace, že právě ona prošla přes turnikety jako 12miliontá návštěvnice, více než zaskočena. Od zástupců O2 areny dostala kromě certifikátu volné vstupenky na akci v O2 areně dle vlastního výběru, jejíž součástí bude i prohlídka zázemí haly, kam se běžně divák nedostane. Dále získala pozvánku na večeři pro dvě osoby ve STAGES HOTEL Prague včetně ubytování na jednu noc po vybraném koncertě. To největší překvapení ale následovalo pár minut poté – osobní setkání s Benem Cristovao ještě před začátkem jeho show. Sympatická Tereza o setkání nevěděla až do chvíle, kdy se před ní otevřely dveře šatny populárního zpěváka, který ji s úsměvem vítal a věnoval jí mikinu ze své oficiální řady produktů značky Benny Cristo.

„Je úžasné, že divácký rekord padl zrovna na mém koncertě. Pobavilo mě, když mi Tereza připomněla, že mě v létě oslovil její přítel s prosbou, abych pro ni nahrál vzkaz k jejím narozeninám. Má ho pořád uložený v telefonu. A navíc lístky na tenhle můj koncert od něj dostala jako překvapení až v předvečer akce, sehnal je úplně až na poslední chvíli. A teď se to takhle krásně sešlo a mohli jsme se potkat. To je úžasný příběh. Oba jsou neuvěřitelně milí a mám za ně obrovskou radost,“ pochvaloval si Ben Cristovao, na jehož druhý koncert v O2 areně v sobotu dorazilo více než 13 000 diváků.

Po společném popovídání a focení s oblíbeným interpretem na Terezu Boříkovou dolehly emoce a štěstím se rozplakala. „Já jsem ještě asi pořád v šoku, vůbec jsem nic takového nečekala, nikdy jsem nic nevyhrála. Jsem nadšená, ale asi to pořádně vstřebám teprve až přijedu domů. Jsem Benova fanynka už snad deset let, poslouchám ho v podstatě od jeho začátků v Superstar. To, co se tu dneska všechno stalo, i setkání s Benem a všechny ty dárky, si asi uvědomím až později. Ale jsem opravdu moc šťastná a těším se, až budeme s Ondrou vybírat, kterou akci v O2 areně si jako dárek vezmeme,“ svěřila se dojatá Tereza Boříková, která je navíc pravidelnou účastnicí zdejších hudebních i sportovních akcí.

Nabitý program v O2 areně bude pokračovat i v dalších měsících. Diváci se mohou ze sportovních eventů těšit na zápasy NHL, parkurovou show Global Champions Prague Playoffs nebo oblíbený MMA večer Oktagon. Z hudebních hvězd se představí například zpěváci 50 Cent, Kendrick Lamar nebo Sting, z domácích umělců pak vystoupí mimo jiné Rybičky 48, Lucie či Kabát. Vrcholem pak bude před koncem roku historicky první stand-up show v O2 areně v podání Štěpána Kozuba. Dosud nejúspěšnějším co do počtu diváků byl rok 2015, kdy se v O2 areně konalo IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji. Tehdy navštívilo arénu přes milion návštěvníků. Další světový šampionát v ledním hokeji se do O2 areny vrátí v roce 2024.