MEGA MONSTER MEETING se vrací!

8. října 2023

Exkluzivní koncertní projekt Monster Meeting se vrací v roce 2024! Oblíbená koncertní show nabídne speciální vystoupení dvou předních rockových interpretů v jeden čas na jednom podiu. Unikátní hudební i audiovizuální zážitek v podobě headlinerů doplní vystoupení několika hostů.

Turné zavítá na jaře a v létě do patnácti open air míst a amfiteátrů a velké finále proběhne v pražské O2 areně. Nenechte si ujít tuto jedinečnou rockovou událost, bude to velké, bude to exkluzivní, bude to monstrózní.

Mega Monster Meeting odhaluje první hosty a jednoho ze dvou headlinerů! 22.11. 2024 vás v O2 areně čeká opravdu unikátní rockový zážitek, už jen jména úvodních hostů slibují jedinečný večer. Ten totiž začne metalovou legendou Arakain, která v rámci oslav 40 let sama vyprodala sousední O2 universum. K nim se přidá další nepostradatelná součást české rockové scény, Alkehol.

Ale komu pak bude patřit hlavní tříhodinová kontinuální show, ve které se představí v rámci turné Monster Meeting hned dvě kapely v jeden čas na jednom pódiu s výpravnou scénou a velkolepými efekty? První pozici si zabírá účastník prvního ročníku, Traktor! A kdo se k nim přidá? To se dozvíte 10.12. 2023.

Pro více informací sledujte www.monster-meeting.cz.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.