Tradiční Český mejdan s Impulsem oznámil šestý ročník. Uskuteční se 15. října 2022 v pražské O2 areně

18. října 2021

Český mejdan s Impulsem, tradiční domácí hudební akce, se bude konat již po šesté. Fanoušky tohoto jedinečného koncertu pro všechny generace, které žijí českou muzikou, jistě potěší informace, že dalším ročníkem Českého mejdanu s Impulsem opět ožije největší hala v České republice, pražská O2 arena.

Bude to v sobotu, 15. října 2022!
Organizátoři akce zatím odhalují jen jméno prvního potvrzeného interpreta. Jde o jméno, které k Českému mejdanu s Impulsem prostě patří, stejně jako mejdanová hymna Mejdan podle plánu. Ano, bude to Michal David.

Další jména budou oznámena už brzy. Jisté ale je, že obsazení 6. ročníku Českého mejdanu s Impulsem bude opět hvězdné a objeví se tu jak je dobrým zvykem jména tradiční i zcela nová! Připomeňme si, že mezi interprety minulých ročníků byla i taková jména jako Karel Gott, Lucie Bílá, Kryštof, Hana Zagorová, Chinaski, Peter Nagy, Richard Müller, Helena Vondráčková, Václav Neckář, Xindl X, Michal Hrůza, Mirai, Jelen nebo už zmíněný Michal David.

O nejlepší místa bývá největší zájem, proto radíme: „Kupte si lístek dřív než ostatní“. V prodeji budou opět i speciální lístky VIP Platinum na sezení přímo u pódia.

Vstupenky budou k zakoupení v prodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster od 20. října 2021 od 9:00.
Producenty koncertu jsou Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.