16.4.2023 00:00

BIGBOARD SUPERFINÁLE

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 16.4.2023 00:00
Vstup od 30 minut před úvodním duelem
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Český florbal s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán Ticketmaster (256.00 Kb)
Orientační plán Ticketportal (329.06 Kb)
Cena

290–790 Kč
---
vozíčkář + doprovod
150 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Český florbal s.r.o.

1. Držitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k opakovanému vstupu do O2 areny v konkrétní den akce. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce, včetně přestávek. Výjimku tvoří používání malých kompaktních kapesních fotoaparátů pro veřejnost a profesionálních fotoaparátů, které budou používat fotografové akreditovaní pořadatelem.
5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům, jejich průvodcům.
6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Jedinečná sportovní událost opět míří do největší arény v Česku. Buď u toho, když se nejlepší týmy v republice porvou o titul a užij si špičkový florbal okořeněný jedinečnou show a elektrizující atmosférou. BigBoard Superfinále přivítá pražská O2 arena v neděli 16. dubna 2023. Vstupenky v prodeji od 3.11. 14:00 v síti Ticketportal a Ticketmaster.

Vrchol probíhajícího ročníku Livesport Superligy, Extraligy žen a Subterra Cupu je sice v plánu o druhém dubnovém víkendu, avšak ty si můžeš už teď zajistit ta nejlepší místa v ochozech multifunkční arény v Libni!

Kromě toho se blíží vánoční svátky a snad každý florbalový fanoušek jistě s nadšením uvítá pod stromeček vstupenky na superfinále.

Český florbal pro tebe i na nadcházející – již jedenáctý – ročník Superfinále florbalu chystá spoustu parádního doprovodného programu, jedinečnou vizuální show a zábavu pro fanoušky všech věkových kategorií.

BigBoard Superfinále znovu vytvoří komplexní a unikátní fanouškovský zážitek, který v této kategorii zaujal i odborníky z oblasti sportovního businessu a marketingu a v rámci Sport Alive Awards mu udělili v obrovské konkurenci druhé místo. Přesvědč se, že právem!

V uplynulé sezoně sledovalo premiérový triumf žen FBC Ostrava v extralize 7 923 fanoušků, bitvu o titul v Livesport Superlize, jíž nakonec ovládla Mladá Boleslav, vidělo 10 865 diváků. Tisícovky příznivců už okupovaly svá místa od rána, kdy vrcholily středoškolské poháry dívek a chlapců.

Informace o BigBoard Superfinále naleznete na webových stránkách projektu www.ceskyflorbal.cz/superfinale. Jako hlavní zdroj novinek slouží facebookové stránky Českého florbalu a instagramový profil Českého florbalu, které Vám i letos budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, ze zákulisí superligových týmů či z programu superfinálového dne společně s řadou soutěží a novinek.

Přesný program BigBoard Superfinále bude upřesněn v průběhu nadcházejících měsíců, vstup do arény bude umožněn 30 minut před úvodním duelem.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

O2 Arena mapa