Kde se najíst

Kdykoliv navštívíte O2 arenu, přesvědčíme vás, že jste na dobrém místě!

Gastronomický tým O2 areny je složený z profesionálů ve svém oboru. Sleduje moderní trendy a vyhledává kvalitní suroviny a produkty, aby služby od rychlého občerstvení až po exkluzivní catering na klubovém a skyboxovém patře byly vždy na nejvyšší úrovni.

O2 arena disponuje rozsáhlým technologickým zázemím – centrální kuchyní, několika satelitními kuchyněmi, velkokapacitním skladem a velkým množstvím mobilních technologií. Díky tomu není pro náš tým problém zajistit občerstvení pro 13 tisíc zákazníků ve stáncích rychlého občerstvení a připravit další čtyři tisíce menu pro hosty VIP pater a korporátních prostor i při akcích, které trvají několik dní.

 

Poskytování informací o potravinách
  • 13. 12. 2014 nabylo účinnosti nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 1169/2011 ze dne 25. října 2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům.
  • To nám, poskytovateli cateringových služeb, ukládá povinnost informovat o alergenech, které obsahují suroviny použité na výrobu pokrmů a nápojů.
  • Více informací naleznete ZDE.
Restaurace Lokomotivka

Restaurace Lokomotivka se nachází na úrovni plochy O2 areny a je přístupná po schodech ze severního foyer. Lokomotivka nabízí multifunkční využití a vysokou variabilitu uspořádání. Při akcích, kdy je plocha obsazena diváky (koncerty, taneční akce, některé rodinné show), je zástěna oddělující Lokomotivku a plochu zcela otevřena a hostům je k dispozici Lokomotivka bar. V případě, že je plocha využívána sportovci a umělci, je zástěna uzavřena a Lokomotivka tak nabízí jedinečný prostor pro korporátní akce.

Rychlá občerstvení

V O2 areně je návštěvníkům k dispozici 26 stánků rychlého občerstvení v 1. a 4. patře, pojmenovány jsou podle druhu nabízených pokrmů (SANDWICH, CHICKEN LAND, PIZZA LAND, HOT DOG). Při koncertech a vybraných kulturních akcích je v nabídce také víno, sekt a úzký sortiment mix drinků.

Všechny nápoje podáváme z bezpečnostních důvodů otevřené, bez víček.

VIP catering & Premier Club

Inspirován hvězdami, vařen mistry – takový je catering O2 areny. Největší luxusní restaurací na třetím patře je Premier Club, který je určen klientům skyboxů a disponuje kapacitou až kolem 500 míst. Exkluzivní catering na vysoké úrovni si vychutnaly již desítky tisíc návštěvníků. Každá akce s sebou nese osobitý motiv, kterým se snažíme inspirovat a promítnout ho do servírovaného menu, dekorací a doprovodného programu. Dle trendů moderní gastronomie dohotovujeme co nejvíce pokrmů přímo před hosty. Pravidelně zveme do našeho týmu kuchaře z těch nejlepších restaurací. Všechno jídlo vaříme z čerstvých surovin přímo v O2 areně a maximálně dohlížíme na jeho kvalitu.

Restaurační služby se neomezují pouze na VIP patra – catering si zájemci mohou objednat do jakéhokoliv prostoru O2 areny.