Využijte možnosti parkování v bezprostřední blízkosti O2 areny…

Náš Parkovací dům slouží pro krátkodobé parkování při akcích pořádaných v O2 areně a O2 universu.

Otvírá se zpravidla 3 hodiny před začátkem akce a zavírá zhruba 1 hodinu po jejím skončení.

Konkrétní čas otevření a cenu najdete u příslušné akce na webu Ticketmasteru a Ticketportalu, kde lze zakoupit i parkovací lístek online. Pokud jsou parkovací lístky online vyprodány, lze ještě získat parkovací stání přímým nákupem v Parkovacím domě.

Zákaz vjezdu pro vozidla na LPG a CNG.

Maximální povolená výška vozidla je 190 cm.

 

1) Parkování online – kupte si vstupenku na akci a parkovací lístek zároveň

Pro zjednodušení služeb poskytovaných návštěvníkům zavedla O2 arena i O2 universum spolu s prodejci vstupenek Ticketmaster a Ticketportal možnost online nákupu parkování. Kupující si tak s nákupem vstupenek na akce do O2 areny a O2 universa mohou objednat i parkovací lístek.

Postup:

  • Při objednání online vstupenek na danou akci nabízí systém na stránkách www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz možnost koupit si zároveň také parkovací lístek
  • S vytisknutou vstupenkou se vytiskne i parkovací lístek
  • Tento lístek pak při vjezdu do Parkovacího domu a při výjezdu řidič nastaví čárovým kódem na snímač u závory.

Ceny parkování se vám zobrazí v průběhu nákupu vstupenek na akci. Případně je můžete vyhledat na stránkách www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz. Pozor, ceny za parkování se mohou lišit v závislosti na typu akce.

UPOZORNĚNÍ: parkovací lístek po vjezdu nevyhazujte, musíte si jej ponechat i pro výjezd, doporučujeme uschovat si lístek v autě!

Parkovací místo si lze na danou akci pořídit i bez koupě vstupenek na akci. Na stránkách www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz naleznete akci s názvem PARKOVACÍ LÍSTEK – název akce (např. PARKOVACÍ LÍSTEK – DEPECHE MODE) a můžete si vybrat počet parkovacích míst. Stejně tak si může návštěvník koupit parkovací lístek přímo na prodejním místě Ticketmasteru a Ticketportalu.

 

2) Zaparkujte i ve dnech, kdy se nekoná žádná akce

Chcete využít Parkovací dům i ve dnech, kdy se v O2 areně nebo O2 universu nekoná žádná akce? I to je možné!
V takovém případě je to stejné jako např. v nákupním centru. Lístek dopředu rezervovat či koupit nelze. Je třeba přijet do Parkovacího domu a pokud je volná kapacita parkovacích míst, můžete zde auto nechat. Lístek poté zaplatíte při výjezdu dle času.

Provozní řád

Provozní řád parkovacího domu ke stažení ZDE.