STAGES HOTEL Prague

Ubytování na dosah hvězd

V bezprostřední blízkosti největší české haly O2 areny a multifunkčního a kongresového centra O2 universum v pražských Vysočanech se dokončuje zbrusu nová stavba – lifestylový STAGES HOTEL Prague. První návštěvníky přivítá na začátku listopadu.

Vlastníkem a provozovatelem STAGES HOTEL Prague je společnost Bestsport, a.s., která rovněž provozuje O2 arenu a O2 universum. Nový koncept „Jedna lokalita – tři možnosti“ nabídne jedinečné podmínky pro pořádání těch nejlepších akcí v Praze a doplní nabídku služeb obou multifunkčních objektů.

Jak název hotelu, který je součástí skupiny Tribute Portfolio mezinárodního řetězce Marriott International, tak i jeho logo, odkazují na hudební témata a charakter destinace, kde se hosté mohou cítit nejen jako návštěvníci, ale jako samotné hvězdy show.


Hotel je inspirován zejména hudbou a velkými mezinárodními koncerty, které se konají v O2 areně. Například recepce je stylizovaná do podoby pódia. A hudební motivy jsou k vidění i v samotných pokojích. Místo klasické lampy zde stojí reflektor, který se používá při profesionálním focení, místo běžného zrcadla je zde typické divadelní a řadu dalších originálních prvků hosté objeví napříč celým hotelem.

STAGES HOTEL Prague navržený v zajímavém kruhovém půdorysu nabízí:

  • 300 pokojů včetně 27 apartmá
  • 6 multifunkčních konferenčních místností
  • moderní Backstage Bar s venkovní terasou a stylovou restauraci s přístupem do vnitřního atria v celkové kapacitě až 270 hostů
  • unikátní Music lounge pro jedinečné eventy
  • fitness
  • podzemní garáž pro 100 vozidel.

Vnitřní atrium a vnější piazzetta jsou místa plná zeleně určená k odpočinku hotelových hostů a návštěvníků lokality. Současně s výstavbou hotelu probíhá také proměna okolního prostranství, včetně stávající silnice mezi O2 arenou a hotelem do pěší zóny, která bude dokončena ve stejnou dobu jako hotel. Tyto úpravy významně přispějí k dalšímu zvelebení a kultivaci bývalého brownfieldu. Bezprostřední okolí O2 areny, O2 universa a STAGES HOTEL Prague tak získá podobu moderního a svěžího centra Prahy 9. Stylové ubytování na dosah hudebních a sportovních hvězd bude k dispozici od začátku listopadu 2021. Rezervace jsou však možné již nyní.

Důležité upozornění

HLEDÁME BRIGÁDNÍKY DO GASTRO ODDĚLENÍ

Top akce v O2 areně se blíží, světové tenistky i parkuroví jezdci jsou ready, ale chybíš nám Ty.

Vydělej si až 10 000 za týdenní akci.

Umíš se otáčet v kuchyni? Obsluhoval jsi někdy za barem nebo ve stánku? Nebo chceš prostě zkusit něco nového?

Přidej se k nám. Registruj se včas a přidáme ti ještě něco k platu. Víc se dozvíš na www.o2callup.cz

A neboj, v našem týmu na střídačce rozhodně sedět nebudeš!

Důležité upozornění

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP DO O2 ARENY

Pro vstup do O2 areny je nutné se prokázat jedním z následujících bodů:

 

  • Potvrzením o očkování proti covid-19
  • Potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech
  • Negativním PCR testem, který není starší než 7 dní
  • Negativním antigenním testem, který není starší než 72 hodin

Více informací naleznete ZDE