6.3.2023 20:00

EROS RAMAZZOTTI

Data 6.3.2023 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. a Vertigo Pokyny pořadatele
Ke stažení Pozvánka EROS RAMAZZOTTI Klubové patro (364.21 Kb)
Pozvánka EROS RAMAZZOTTI Skyboxy (363.02 Kb)
Pozvánka EROS RAMAZZOTTI Klubová sedadla sportovní kategorie (363.03 Kb)
Pozvánka EROS RAMAZZOTTI Premier Club (363.64 Kb)
Skybox Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 600 Kč
Klubové patro Vstupenky: 690 Kč
Catering: 1 600 Kč
Premier Club Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 600 Kč
Další informace

Pro VIP klienty možnost parkování:
PARKING VIP O2 ARENA – cena 500 Kč/akce
PARKING VIP STAGES HOTEL – cena 400 Kč/akce

Do vyčerpání vyhrazené kapacit.
Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s. a Vertigo

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Italská superstar se vrací ve velkém stylu. S novým studiovým albem, kterému předchází první singl “AMA”, ohlásil i dlouho očekávané turné. Dočkají se ho i čeští fanoušci, 6. 3. 2023 se Eros vrátí do pražské O2 areny tentokrát už popáté. Vstupenky na koncert v České republice budou v prodeji pro veřejnost od 23. června 2022 od 10:00 v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Eros Ramazzotti je jedním z nejúspěšnějších mezinárodně uznávaných italských interpretů. Za více než 35 let bohaté kariéry prodal na 70 milionů desek a nasbíral přes 2 miliardy streamů na digitálních platformách a téměř 2 miliardy shlédnutí na YouTube. Album Battito Infinito je jeho v pořadí 15. studiové album.
Turné Battito Infinito World Tour obsáhne celkem 60 zastávek a potrvá od září 2022 do května 2023.

„Přemýšlel jsem o tom, jak těmito koncerty lépe oslavit nové písně, které mají vyjít. Zapojil jsem se a sledoval každou jednotlivou fázi příprav, staral jsem se o každý detail a drobnosti. V každém z těchto večerů bude malá část mě a mého příběhu. Nemůžu se dočkat, až budu moci obejmout své fanoušky po celém světě a věřím, že ten nejlepší způsob, jak čelit této složité době, je začít znovu dělat hudbu. Spolu.“ říká Eros Ramazzotti.

 

VIP 1

EROS RAMAZZOTTI UP CLOSE EXPERIENCE

Cena balíčku: 8733 Kč

Co je součástí VIP balíčku?

sedadlo v první a druhé řadě s nejlepším výhledem na podium
neprodejný sběratelský dárek
sběratelská VIP visačka s multišňůrkou
přednostní vstup do haly vchodem č. 2 od 18:00
přednostní přístup k merchandise stánku


VIP 2

EROS RAMAZZOTTI PREMIUM FAN PACKAGE

Cena balíčku: 7128 Kč

sedadla v řadách 5 – 8 v sektorech s nejlepším výhledem na podium
neprodejný sběratelský dárek
sběratelská VIP visačka s multišňůrkou
přednostní vstup do haly vchodem č. 2 od 18:00
přednostní přístup k merchandise stánku

 

Možnost přednostního nákupu vstupenek a nového CD
Od 10. do 19. 6. 2022 bude možné album zakoupit v předprodeji na www.ramazzotti.com.
Ti, co si předobjednají album v termínu od 10. do 19. 6. 2022, obdrží 20. 6. 2022 unikátní kód na přednostní nákup vstupenky. Tento přednostní nákup bude probíhat ve dnech od 21. do 23. 6. 2022. Poté půjdou vstupenky do přímého prodeje pro širokou veřejnost.

Koncert pořádá Bestsport, a.s. ve spolupráci s agenturou Vertigo.

Více informací na www.ramazzotti.com

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.