6.11.2023 20:00

HAVASI

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 6.11.2023 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel TOPFEST MANAGEMENT s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán HAVASI Ticketmaster (284.74 Kb)
Orientační plán HAVASI Ticketportal (286.40 Kb)
Cena

1 650 – 6 100 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 650 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – TOPFEST MANAGEMENT s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

Po mimořádně úspěšných koncertech ve Wembley Areně v Londýně, Mercedes-Benz Arena Berlin, Carnegie Hall v New Yorku, HAVASI Symphonic se koncertní show poprvé uskuteční v Česke Republice, v Brně 4.11. 2023 na stadionu Winning Group Arena a v Praze 6.11.2023. v O2 areně. Program je 100% originálními díly jednoho z nejfascinujících a nejuniverzálnějších mladých skladatelů současnosti, HAVASI. Jeho inovativní hudba není jako nic co jste slyšeli předtím; je svěží, vášnivá a zábavná zároveň.

Neuvěřitelná hudební cesta. Na rozdíl od čehokoli, co jste viděli. HAVASI Symphonic je hudební představení, které musíte zažít abyste uvěřili.

Originální program obsahuje sólový klavír, celý symfonický orchestr, rockovou kapelu, sólisty světové hudby, ty se všichni sešli na jednom pódiu. Umělci berou publikum na vzrušující cestu, kde se odvíjejí různé hudební scény, zkoumání různých emocí a nálad. A to vše vylepšeno těmi nejnovějšími technologiemi v oblasti ozvučení, jeviště a osvětlení.

Klavírní virtuos jako nikdo jiný
Absolvent Hudební akademie Franze Liszta, klasicky vyškolený klavírní virtuos. HAVASI se etabloval jako jeden z nejrozmanitějších a nejvzrušujících mladých umělců dneška, který vzrušuje publikum a vyprodává stadiony po celém světě. HAVASI vyprodal koncertní sály a arény po celém světě, s více než 500 000 prodaných vstupenek. Kromě mnoha jiných, Wembley Arena v Londýně, Carnegie Hall v New Yorku, Mercedes-Benz Arena v Berlíně, The Orchard Hall v Tokiu, Sydney Opera House – ty všechny byly vyprodány.

Nejen účinkující, ale skladatel
Zatímco většina ostatních umělců v žánru moderní klasické hudby jednoduše vystupuje resp. interpretuje hudbu někoho jiného, HAVASI hraje pouze svá vlastní původní díla — každý kus, který publikum slyší, je hluboce osobním dílem, jako vystřiženým z látky jeho samého srdce a duše. Sledování skladatele předvádějícího svou vlastní hudbu živě vytváří vzácné, silné, ba dokonce magické spojení mezi publikem a umělcem.

Klasická virtuozita potkala Las Vegaský Glamour
Přehlídka ve stylu Las Vegas, původně navržená ve spolupráci s kreativním režisérem Brianem Burke (Céline Dion, IL Divo, America’s Got Talent) a vizuálním designérem Gilles Papain (Cirque du Soleil, Marseillská opera, Ballet de Monte Carlo) je oslavou mezinárodní kultury. Symfonická koncertní show HAVASI je strhující představení po hudební i vizuální stránce. Jeho klavírní výkon, symfonický orchestr, sbor, světoví sólisté a vokalisté se spojují na jednom pódiu, aby převedli diváky napínavou a nezapomenutelnou hudební výpravou.

O HAVAŠÍM
Absolvent světoznámé Hudební akademie Franze Liszta s hlubokými znalost klasické tradice, který se také snaží učinit klasické nástroje relevantní pro moderní dobu. Své původní skladby předvedl na některých z největších prestižních koncertních sálů, jako je Carnegie Hall v New Yorku, Barbican v Londýně nebo Opera v Sydney. Patří mezi vzácné současné skladatele s charismatem připomínající rockové hvězdy, které dokáží vyprodat obrovské stadiony, jako například Wiener Stadthalle, Mercedes-Benz Aréna v Berlíně, Tauron Arena v Krakově či Wembley Arena v Londýně.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

O2 Arena mapa