24.3.2024 20:00

JASON DERULO

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 24.3.2024 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Pozvánka JASON DERULO Klubové patro (425.08 Kb)
Pozvánka JASON DERULO Skyboxy (432.10 Kb)
Pozvánka JASON DERULO Klubová sedadla sportovní kategorie (422.38 Kb)
Pozvánka JASON DERULO Premier Club (423.84 Kb)
Pozvánka JASON DERULO Sportboxy (428.51 Kb)
VIP menu JASON DERULO Klubové patro (1.70 Mb)
VIP menu JASON DERULO Premier Club (1.72 Mb)
Skybox Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 700 Kč
Klubové patro Vstupenky: 690 Kč
Catering: 1 700 Kč
Premier Club Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 700 Kč
Další informace

Pro VIP klienty možnost parkování:
PARKING VIP O2 ARENA – cena 500 Kč/akce
PARKING VIP STAGES HOTEL – cena 400 Kč/akce

Do vyčerpání vyhrazené kapacit.
Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.
Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

Derulo je pokrokový, žánrově vyhraněný a nesmírně kreativní, a tak se zařadil mezi nejdynamičtější osobnosti světového popu. Od doby, kdy prorazil se svým singlem „Whatcha Say“, který získal 5x platinový certifikát RIAA, prodal tento oceňovaný zpěvák a skladatel, jehož čisté jmění přesahuje 100 milionů dolarů, více než 250 milionů singlů po celém světě a dosáhl 15 platinových singlů včetně „Wiggle“, „Talk Dirty“, „Want to Want Me“, „Trumpets“, „It Girl“, „In My Head“, „Ridin‘ Solo“, „Don’t Wanna Go Home“, „Marry Me“, “ The Other Side“, „Get Ugly“, „Swalla“, „Savage Love“ a „Take You Dancing“.

Od začátku své sólové nahrávací kariéry v roce 2009 získal více než 18,2 miliardy streamů po celém světě a na sociálních sítích si vybudoval nezastavitelný počet více než 117 milionů sledujících na všech platformách. Nyní Derulo pracuje na svém očekávaném pátém albu – a zároveň plnohodnotném debutu pro Atlantic Records – a přichází s řadou hitů, které zaznamenaly více než 500 milionů zhlédnutí, včetně neodolatelně energické skladby „Acapulco“, RIAA platinou ověnčené „Take You Dancing“ a 3x platinou ověnčeného hitparádového hitu Jawsh 685 x Jason Derulo „Savage Love (Laxed – Siren Beat)“.

Posledně jmenovaná skladba – a její oficiální remix od BTS – se po svém příchodu v roce 2020 stala nezastavitelnou mezinárodní senzací, když se dostala na první místo v žebříčku Billboard „Hot 100“ a také na vrcholy hitparád v dalších 16 zemích po celém světě. Derulo je skutečně mnohostranný tvůrce, prosadil se také jako herec a podnikatel, investoval do podniků jako Catch L.A. a Rumble Boxing, stal se spolumajitelem vodky Bedlam, spustil podcast zaměřený na inovace a společně s Najafi Group a BodyBuilding.com vyvinul řadu doplňků stravy a fitness produktů. Derulo navíc představil UZO Jasona Derula, nový strhující grafický román z nakladatelství Z2 Comics založený na postavě z TikToku vytvořené samotným umělcem.

 

Program

  • 18:30 otevření vstupů
  • 19:00 Sincere Show
  • 20:00 Afro B
  • 21:00 Jason Derulo
    (Časy jsou pouze orientační a mohou se měnit.)

 

Vzhledem k tomu, že jeho příspěvek na TikToku pravidelně dosahuje více než 10 milionů zhlédnutí, Derulo poznamenává, že tato platforma zásadně změnila jeho vztah s fanoušky. Derulo nyní patří mezi největší superhvězdy TikToku, v současné době je čtvrtým nejsledovanějším mužem na platformě pro sdílení videí a celkově jedenáctým největším účtem. Jeho už tak astronomická přítomnost na TikToku nadále denně roste, nyní se může pochlubit více než 56,9 milionu sledujících po celém světě a více než 1,2 miliardy lajků. Znovu získal titul krále TikToku a loni vydal letní hit „Slidin'“ s videoklipem TikTok s výzvou fanoušků k vlastnímu provedení elektrické skluzavky.

Na taneční video se podívejte ZDE. Jeho talent pro skládání chytlavých melodií navrch zábavných, povzbudivých skladeb byl receptem pro jeho letní hit. Na oslavu singlu Derulo uspořádal v Miami divoce extravagantní „Slidin'“ víkend s několika svými tvůrci, kteří jsou mu nejbližší. Víkend zahrnoval soukromý „Slidin'“ tryskáč z LA do Miami; šíleně velké „Slidin'“ sídlo; sexy „Slidin'“ párty na jachtě; hibachi, večeře, kluby a další! Podívejte se na shrnující video z akce „Slidin'“ ZDE. Derulo během speciálního předzápasového programu Super Bowlu LVII v rámci NFL TikTok Tailgate předvedl širokou škálu svých hitů, které zahrnovaly i premiérové provedení jeho nejnovějšího singlu „Saturday / Sunday“ s Davidem Guettou. Skladbu „Saturday / Sunday“ si můžete pustit ZDE a taneční video si prohlédnout ZDE.

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM AKCE JE TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY