15.9.2021 20:00
16.9.2021 20:00

Marek Ztracený – RESTART 2021

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 15.9.2021 20:00
16.9.2021 20:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán ZTRACENÝ V O2 ARENĚ Ticketportal (293.56 Kb)
Orientační plán MAREK ZTRACENÝ Ticketmaster (199.63 Kb)
Cena

490 - 890 Kč
---
vozíčkář + doprovod
490 Kč + 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele –   Marek Ztracený – Restart 2021

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP NA TUTO AKCI:

Pro vstup do O2 areny je nutné se prokázat jedním z následujících bodů:

  • Potvrzením o očkování proti covid-19
  • Potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech
  • Negativním PCR testem, který není starší než 7 dní
  • Negativním antigenním testem, který není starší než 72 hodin

Více informací naleznete ZDE

PODZIMNÍ RESTART TOUR BUDE!

Marek Ztracený, největší český hitmaker a showman, potvrdil podzimní termíny svého vyprodaného turné RESTART 2021. V rámci této série koncertů po největších halách v Čechách a na Moravě Marek zároveň udělal mimořádné gesto a věnoval dvacet tisíc lístků zdravotníkům, policistům, hasičům a dalším, kteří riskovali svoje zdraví pro zdraví ostatních při boji s koronavirem v první vlně pandemie.

Koncerty v pražské O2 areně se konají v náhradních termínech 15. a 16. září 2021 od 20:00.

Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

Platí následovně:
Vstupenky z 20. 2. 2021 platí na nový termín 15. 9. 2021.
Vstupenky z 21. 2. 2021 platí na nový termín 16. 9. 2021.

Ostatní halové koncerty proběhnou v těchto náhradních termínech: 8. 9. 2021 v brněnské DRFG areně, 25. 9. 2021 následuje Enteria arena v Pardubicích a 2. 10. 2021 Ostravar Aréna v Ostravě. I na tyto koncerty zůstávají již zakoupené vstupenky platné na nové termíny.

Na všech koncertech Marek Ztracený slibuje velkolepou show a představí nejen své zásadní hity, ale i aktuální album Planeta jménem Stres.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Pro více informací navštivte: https://www.marekztraceny.cz/