18.6.2021 - 19.6.2021

MICHAL DAVID

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 18.6.2021 - 19.6.2021
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán Michal David - Ticketportal (512.17 Kb)
Cena

490 - 990 Kč

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele – MICHAL DAVID  „60“

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

MICHAL DAVID „ Do třetice všeho dobrého “ 

Zpěvák, hitmaker a hudební producent Michal David /60/ oslavil v letošním roce své životní jubileum. Oslava jeho 60. narozenin měla proběhnout ve velkém stylu v největší koncertní hale v Česku – v O2 areně. Původní termín konání byl plánován na 11. – 12.6.2020. Vzhledem k výskytu onemocnění COVID-19 a nařízení české vlády z dubna 2020 byly stanoveny nové termíny koncertů a to 29.9. a 30.9.2020. Avšak ani v těchto termínech se zpěvák do O2 areny nepodívá. 

„ Moc mě to mrzí, ale musíme koncerty do třetice přesunout. V současné epidemiologické situaci nelze z bezpečnostních a hygienických důvodů takto velké akce odehrát. Bylo by to komplikované a rizikové i pro mé hudební hosty a i hlavní hosty – skupinu Village People / USA/. Proto jsme se rozhodli koncerty přeložit až na příští rok. A bude to opravdu jak se říká a věřím v to „ do třetice všeho dobrého “  – koncerty proběhnou ve dnech 18.6. a 19.6.2021. Vychází to skvěle na pátek a sobotu, takže věřím, že aspoň takto to bude malá „náplast“ pro všechny mé fanoušky, kteří se na koncerty těšili a museli už kvůli tomu několikrát měnit své plány v diáři. „

Všechny zakoupené vstupenky opět zůstávají v platnosti na nové termíny a není třeba je vyměňovat. Platí následovně:

·         Vstupenky z 11. 6. 2020 (29. 9. 2020) platí na nový termín 18.6. 2021

·   Vstupenky z 12. 6. 2020 (30. 9. 2020) platí na nový termín 19.6. 2021

Prodej vstupenek na nový termín pokračuje v síti Ticketportal. 

Michal David tak zpětně oslaví nejen své kulaté narozeniny, ale také zároveň 40 let působení na české hudební scéně. 

„I když to bude s ročním posunem, bude to jedna velká párty, jak je již u mě v O2 areně zvykem. Jak víte, tak tyto koncerty provází vždy nějaké české nebo zahraniční hvězdy. V roce 2010 na mých 50. narozeninách to byla plejáda asi všech největších hvězd z českého popu a mých muzikálů. V roce 2015 při oslavě mých 55. narozenin vystoupil s hodinovým programem DJ Bobo. A i příští rok se máte na co těšit. Opět můžete očekávat show s mými největšími hity,” slibuje Michal David.

Fanoušci se tak mohou těšit především na prověřené hity tohoto úspěšného zpěváka a hitmakera. Michal David si však k sobě pozval také své hosty, kteří to s ním v O2 areně pořádně rozjedou. Hlavním hostem bude světově známá skupina Village People /USA/, kterou všichni znají především díky hitu YMCA. Dále se vrátí do Česko-italská skupina DaMiChi s Chiarou Grill a Davidem Mattiolim. Vystoupí také zpěvačka Lucie Vondráčková a skupina Verona. Celý koncert bude moderovat Leoš Mareš. Po skončení hlavního koncertu se na podiu objeví DJ Andrea Pomeje a fanoušci mohou pokračovat v zábavě a tanci při této „afterparty“.

Michala Davida doprovodí již prověřená a úspěšná kapela KVATRO, kterou fanoušci mohli vidět v loňském a letošním roce na všech jeho koncertech v rámci Open Air Tour a Tour Zas bude OK. 

„Kapelu KVATRO jsem angažoval před dvěma roky na mé první Open Air Tour jako mou novou doprovodnou skupinu. I když se již se mnou tato kapela v O2 areně představila předloni na Českém mejdanu s Impulsem, kde jsme společně zahráli můj Megamix největších hitů, nebyl to můj sólový koncert. Takže až nyní ji fanoušci v O2 areně uvidí a uslyší poprvé pořádně. Kapela Kvatro doprovodí na tomto koncertě všechny mé avizované hosty, včetně Village People z USA. Chystám ještě pár dalších překvapení v rámci těchto dvou koncertů. Ale ty si prozatím nechám pro sebe,“ doplnil Michal David. Všichni se tak určitě mohou těšit na nezapomenutelnou show. 

Spolupořadatelem koncertu je společnost Bestsport, a.s.