Five Finger Death Punch ruší svůj koncert v O2 areně

16. května 2023

FIVE FINGER DEATH PUNCH – 11. 6. 2023 Praha, O2 arena – KONCERT ZRUŠEN

Vážení zákazníci,
vzhledem k okolnostem, které nemůžeme ovlivnit je koncert kapely Five Finger Death Punch 11. 6. 2023 v pražské O2 areně ZRUŠEN.

Vyjádření kapely:
Ivan šel před několika dny na pohotovost s komplikacemi po nedávné operaci kýly. I když je v nejlepší možné lékařské péči, lékaři mu doporučili, aby nevykonával žádnou namáhavou činnost minimálně do 12. června 2023. V důsledku toho nebudeme moci pokračovat v plánovaných evropských koncertech před tímto datem. Je pečlivě sledován svým lékařským týmem, který bude nadále sledovat jeho vývoj a poradí, kdy se bude moci vrátit k vystupování.
Na koncerty jsme se upřímně těšili a rozhodnutí zrušit je nebylo lehké, ale Ivanovo zdraví a pohoda jsou naší nejvyšší prioritou. Omlouváme se za případné nepříjemnosti a jsme vděční za pochopení a podporu v tomto období. Všichni se těšíme na návrat na pódia, jakmile se Ivan plně zotaví.
Five Finger Death Punch

Vstupenky zaplacené online budou v plné výši refundovány automaticky na účet, ze kterého proběhla platba. Peníze za vstupenky zakoupené v kamenných prodejnách Vám budou vráceny v místě jejich zakoupení. Vrácení vstupného bude zahájeno 19. 5. 2023.

Děkujeme za pochopení
Live Nation CZ