Koncerty evropské části turné Celine Dion Courage World Tour, naplánované na 2023 a 2024, se ruší

26. května 2023

S ohromným zklamáním oznamujeme, že všechny nadcházející termíny evropské části turné Celine Dion Courage World Tour 2023 a 2024, jsou zrušeny.

Ve chvíli, kdy se svět zotavuje z pandemie, Celine podstupuje náročnou léčbu kvůli diagnóze, která jí bohužel nedovoluje vystupovat. Kanadská zpěvačka intenzivně pracuje na svém zotavení, ale v současné době není schopna zkoušení a náročných příprav, aby mohla úspěšně absolvovat zbytek turné, které mělo původně startovat 26. srpna 2023 v Amsterdamu a končit 22. dubna 2024 v Londýně. Zrušení se tak bohužel týká i pražského koncertu v O2 areně, který se měl konat 6. března 2024.

Koncert Celine Dion – Courage World Tour v pražské O2 areně, původně plánovaný na termíny 21. 5. 2020 a který byl následně odložen na náhradní termíny (24. 5. 2021, 22. 6. 2022, 24. 2. 2023 a 6. 3. 2024), byl zrušen. Peníze za zakoupené vstupenky Vám budou v nejbližších dnech od 5. června 2023 automaticky vráceny na účet společností Ticketportal. Pokud jste si vstupenky zakoupili v kamenné prodejně, je nutné požádat o vrácení peněz v místě nákupu. Za případné komplikace se omlouváme.

Pevně věříme, že brzy přijde doba, kdy Celine opět bude moci přijet do všech těchto evropských měst a vynahradit tak dlouhé čekání svým úžasným fanouškům. V tuto chvíli to bohužel ze zdravotních důvodů není možné.

“Je mi moc moc líto, že vás musím zase zklamat. Opravdu dělám vše pro to, abych se mohla vrátit v plné síle na podia, přijet za vámi, ale takové turné může být maximálně vyčerpávající i když se cítíte 100% fit. Nebylo by fér dál odkládat koncerty, a ačkoliv mi to láme srdce, zrušit celou část turné teď dává největší smysl, dokud nebudu zase připravená předvést ten nejlepší výkon. Chci, abyste věděli, že se nevzdávám…a nemůžu se dočkat, až se zase uvidíme!” vzkazuje Celine svým věrným fanouškům.

Dion odzpívala prvních 52 koncertů Courage World Tour po celé severní Americe před propuknutím pandemie a turné přerušila v březnu 2020. V roce 2021, kdy byl celý zábavní průmysl sevřen přísnými restrikcemi, natočila svůj první film, Love Again, ve kterém si zahrála po boku Priyanky Chopra Jonas a Sama Heughana. V té době Celine přiznala, že jí byla diagnostikována velmi vzácná nemoc, tzv. Stiff-Person syndrome, způsobující závažné a přetrvávající svalové křeče, které jí brání v koncertování. Spolu se svým lékařským týmem neustále pracuje na zlepšení svého zdravotního stavu.

Pro více informací sledujte celinedion.com.