Král valčíku André Rieu vystoupí 29. května 2026 v pražské O2 areně!

28. května 2025

Světoznámý houslista, dirigent a showman André Rieu s radostí oznamuje svůj návrat do České republiky – 29. května 2026 vystoupí se svým Johann Strauss Orchestrem v pražské O2 areně! Návštěvníky čeká nezapomenutelný večer plný emocí, hudební krásy a radosti.

André Rieu patří mezi nejúspěšnější světové umělce současnosti – prodal přes 40 milionů alb a každoročně jeho koncerty navštíví více než 700 000 fanoušků po celém světě. Jeho vystoupení jsou vyprodaná od Chile po Abú Dhabí. Sám Rieu cestuje s více než 100členným týmem, včetně šéfkuchařů, lékaře a osobního trenéra. Na sociálních sítích má přes 22 milionů sledujících a na Spotify si jeho hudbu měsíčně poslechne více než 2,1 milionu posluchačů.

Praha je nádherné město s vřelým publikem. Těším se, až se opět postavím na pódium a skrze hudbu se dotknu srdcí českých fanoušků,“ říká André Rieu.

 

 

Fanoušci se mohou těšit na romantický a pestrý program složený z operních árií, filmové hudby, muzikálů, šlágrů, evergreenů i veselých valčíků. Rieuovy koncerty jsou jedinečným zážitkem nejen díky hudbě, ale i jeho charismatickému vystupování, působivé výpravě, nádherným kostýmům a efektní světelné show, která nadchne publikum všech generací.

Aktuální album „The Sound of Heaven“ opět potvrzuje Rieuovu schopnost propojit klasiku s populární hudbou – od Händela přes Pucciniho a ABBA až po Johna Williamse. Album obsahuje také bonusové DVD s nejkrásnějšími momenty z koncertů a dosáhlo prvního místa v německé klasické hitparádě.

Buďte u toho, když král valčíku André Rieu rozezní Prahu!

 

André Rieu na sociálních sítích Facebook, Instagram, YouTube, TikTok
Webové stránky: www.andrerieu.com

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.