Největší parkurová show na světě Prague Playoffs míří opět do O2 areny

22. září 2022

Největší parkurová show na světě Prague Playoffs míří opět do O2 areny. Vstupenky na parkurový svátek, který se uskuteční od 17. do 20. listopadu 2022, jsou v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Ceny se pohybují od 290 Kč do 2,190 Kč za denní vstupenky, k dispozici jsou i zvýhodněné balíčky vstupenek.

Během čtvrtého ročníku se v Praze představí celkem šestnáct družstev. Diváci uvidí olympijské vítěze i světové šampiony. Šanci dostanou také přední světoví jezdci v kategorii do 25 let.

Jedinečný a dynamický formát GCL umožňuje jako první soutěži v historii, aby v družstvech bok po boku závodili sportovci různých národností. Nabízí úchvatnou podívanou, dech beroucí soupeření a týmovou spolupráci.

Chybět v O2 areně nebude ani domácí tým Prague Lions. Ten v letošní sezóně totiž patří k nejlepším týmům celého seriálu a dokonce dvakrát dokázali zvítězit. Na kolbišti nebudou se představí opory týmu Pieter Devos, Niels Bruynseels nebo Anna Kellnerová. České barvy v pětihvězdičkových soutěžích budou reprezentovat olympionici Vladimír Tretera, Aleš Papoušek nebo Aleš Opatrný. Posledně jmenovaný dokonce jednu ze soutěží v roce 2021 ovládl. Povede se domácím jezdcům něco podobného i letos?

Galashow opět nabídne kromě vrcholového sportu i unikátní doprovodný program určený nejen pro všechny obdivovatele koní. Poprvé v O2 areně vystoupí slavný Lorenzo, který stádo svých koní ovládá vestoje z jejich hřbetu a komunikuje s nimi jen pomocí neviditelných gest, jemných doteků tušírkou, případně v rukou drží několik opratí. Chybět nebude ani spektakulární artistická show, závody poníků a mnoho dalších představení. Na své si přijde opravdu každý.

Vstupenky na galashow jsou v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal. „Od prvního ročníku Prague Playoffs v roce 2018 se snažíme tento svátek parkurového sportu zpřístupnit co největšímu počtu fanoušků, proto ceny nejlevnějších vstupenek začínají na 290 Kč,“ říká předseda organizačního výboru Prague Playoffs Jan Andrlík.

K dispozici jsou denní vstupenky, permanentky na všechny čtyři soutěžní dny, ale také VIP vstupenky, partyboxy či místa u stolů na klubovém patře. Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím sítí Ticketmaster (www.ticketmaster.cz) a Ticketportal (www.ticketportal.cz).

Ceny denních vstupenek začínají na 290 Kč u vstupenek do 4. patra. Ceny vstupenek 1. kategorie, tedy do 1. patra O2 areny, se pohybují od 990 Kč. Na čtvrteční a páteční program je připravena 50% sleva na vstupném pro děti do výšky 140 cm.

K dispozici jsou zvýhodněné balíčky na celý program, aby si milovníci parkurových soutěží mohli vychutnat všechny čtyři závodní dny. Ceny čtyřdenních permanentek začínají na 1,490 Kč. „Balíček vstupenek obsahuje vstupenky na všechny čtyři dny, které jsou přenosné, kupující si tedy může užít celý čtyřdenní program sám, nebo se může o vstupenky podělit se svými blízkými či přáteli,” upřesnil Andrlík. Držitelé vstupenek z balíčku ještě získávají jako bonus jistotu nejlepších míst v daném sektoru, tedy vždy blíže ke kolbišti.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.