Rytmus šperkuje koncert v Praze: Kromě Dary Rolins či Ega na pódiu nebude chybět další hvězda!

3. července 2024

Oslava kariéry s podtitulem KING FOREVER! Koncert Patrika „Rytmuse“ Vrbovského ovládne pražskou O2 arenu už 14. září 2024. Král rapové scény představí nabitou audio-vizuální show i pro fanoušky R’n’B a funku, během které nebudou chybět nejslavnější a nejúspěšnější skladby.

Rytmus již potvrdil, že na koncertě se objeví kromě Ega, Tiny, Viktora Sheena i jeho bývalá partnerka Dara Rolins. Více než 20 tisíc fanoušků se už nyní může těšit na účast další hudební hvězdy. „Tento člověk je neoddělitelnou součástí mého hudebního života. Bez něj bych nebyl tam, kde jsem! To, co jsme společně vytvořili, bylo doslova průlomové,“ konstatoval Rytmus při setkání s Igorem Kmeťem, který je dalším VIP hostem na největší oslavě jeho kariéry.

 

S Igorem a také s Kmeťobandem má na kontě úspěšnou píseň z roku 2014 s názvem Amen Savore, která má dnes více než 6 milionů zhlédnutí na YouTube. Hity jako Fantázia, Ona má štýl, Fajnová, Tak poď sem, Kures Funk či Oni chcú ma mať patří dodnes mezi největší funk-rapové skladby hudební scény v Česku a na Slovensku. Spojení Rytmuse a Igora Kmeťa se rovná přívalu neskutečné hudební energie, která roztančí Prahu už 14. září tohoto roku na koncertě Rytmus KING FOREVER!

Před pár dny tým Patrika Vrbovského potvrdil, že zájem o koncert je enormní, i proto se v O2 areně do prodeje přidala nejvyšší patra haly. Poslední lístky jsou stále k dispozici, pokud tuto nezapomenutelnou show nechcete zmeškat, nakupujte bez dlouhého váhání kliknutím na odkaz!

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.