André Rieu  z důvodu pandemie opět přesouvá koncert v pražské O2 areně

1. dubna 2021

Kvůli stále probíhající pandemii viru COVID-19 byl znovu odložen pražský koncert Andrého Rieu naplánovaný v náhradním termínu na 21. května 2021. Nový termín pražského koncertu je 1. června 2022. 

Prosíme současné držitele vstupenek, aby si ponechali své vstupenky, které zakoupili  na původní termín koncertu (5. června 2020) nebo náhradní termíny (11. listopadu 2020 či 21. května 2021). Všechny vstupenky platí na nový termín 1. června 2022 a není potřeba je vyměňovat. 

“Moji drazí přátelé! Já i můj orchestr jsme se tolik těšili, že se budeme moci letos v květnu vrátit do Prahy a zahrát pro vás. Bohužel to ale ještě není možné. Ale my se vrátíme. Já, můj orchestr i všichni sboristé se nemůžeme dočkat, až do České republiky znovu přijedeme v roce 2022. Všichni se opravdu moc těšíme. A samozřejmě – všechny vaše vstupenky zůstávají v platnosti. Děkuji vám za trpělivost a věrnost, prosím, zůstaňte zdraví! Posílám lásku z Maastrichtu,” vzkazuje svým fanouškům André Rieu.

Houslový virtuóz André Rieu zpřístupnil klasickou hudbu milionům lidí po celém světě a přeměnil valčík na mezinárodní senzaci. Nedávno rozšířil svůj rekord v kategorii nejvýdělečnějšího klasického umělce v historii Billboard Boxscore. I nadále zůstává jedním z nejnavštěvovanějších klasických umělců, který předčí v prodeji vstupenek světové popové i rockové hvězdy. Rieu rozhýbal davy fotbalových fanoušků hudbou Šostakoviče a prodal přes 40 milionů alb. Do jeho romantického a radostného repertoáru patří směsice lehké klasiky, valčíků, filmových melodií, opery i popových písní v podání jeho orchestru Johanna Strausse, největšího soukromého orchestru na světě. Jeho koncerty jsou také vizuálním zážitkem, od pohledu na Andrého Rieu a jeho hudebníky, kteří vstupují davem a vystupují na pódium na začátku koncertu, až po honosné kostýmy a rozsáhlou obrazovku za orchestrem s nádhernými záběry šitými na míru pro každou skladbu.

Každoročně André Rieu vystupuje pro více než půl milionu fanoušků. Jeho YouTube videa nasbírala přes miliardu zhlédnutí a na Facebooku sleduje “Krále valčíku” 8 milionů fanoušků. Jeho poslední album “Jolly Holiday” se umístilo v TOP 10 v několika zemích včetně žebříčku UK Pop. 

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.