Ben Cristovao míří se svojí kapelou do O2 areny, koncert se uskuteční 21. září 2019

21. září 2018
Největší koncert v historii desetileté kariéry Bena Cristovao se uskuteční přesně za rok. Se svou kapelou a týmem chystá na 21. září 2019 monstrózní show poprvé v pražské O2 areně, která absolutně překoná vše, co dosud Ben během svých vystoupení připravil.

Letošní rok je pro Bena Cristovao úspěšný úplně po všech stránkách. Vydal několik skvělých singlů (např. Nejlepší, Nohy, Smitko..), nahrál v produkci The Glowsticks ústřední píseň Padam k česko-slovenskému tanečnímu filmu Backstage, ze skladby se stal hit a jehož klip má na YouTube přes 16 milionů zhlédnutí! Zasednul také v porotě Česko-Slovenské Superstar a během léta vystoupil se svou kapelou na velkých tuzemských festivalech. Na konci srpna odletěl do Tokia, kde se zúčastnil Mistrovství Asie v brazilském jiu jitsu a fantasticky se stal vítězem ve své kategorii modrých pásů. Pokud se Ben do něčeho pustí, věnuje se tomu na absolutní maximum a chce, aby výsledek byl co nejlepší. 

To platí samozřejmě i o koncertě v O2areně, který Bena za rok čeká. Megalomanský duch a kreativní nápady Benovy osobnosti dostanou obrovský prostor, jak fanouškům předvést to nej. Kdo zažil loni Benův koncert ve Žlutých lázních, ten už ví, že ho čeká neuvěřitelná a maximálně propracovaná show. 

 

Ben Cristovao je jedním z nejzásadnějších tuzemských interpretů, jeho klipy mají na YouTube celkem neuvěřitelných 230 milionů zhlédnutí, na Instagramu Bena sleduje aktuálně přes 600 tisíc fanoušků, na Facebooku je jich skoro půl milionu. Kromě úspěšné hudební kariéry se Ben vrcholově věnuje brazilskému jiu jitsu. Aktuálně je Mistrem Asie pro rok 2018. 

 

Termín zahájení prodeje bude brzy zveřejněn. Vstupenky budou k dispozici prostřednictvím sítě Ticketportal v těchto cenových relacích:

 

stání: 790 Kč 

golden circle (stání u podia): 1.390 Kč

sezení 1. kategorie: 1.190 Kč

sezení 2. kategorie: 990 Kč

sezení 3. kategorie: 890 Kč

 

Pořadatelem akce je Bestsport, a.s.

 

Více informací o akci naleznete na:

www.instagram.com/bennycristo

www.O2arena.cz

www.ticketportal.cz