Český mejdan s Impulsem 2019 ohlašuje první jména

27. listopadu 2018
Fanoušci české a slovenské muziky dostávají před Vánoci skvělý tip na nákup dárku v podobě vstupenek na další ročník již tradičního Českého mejdanu s Impulsem. Čtvrtý ročník proběhne 19. října 2019 v pražské O2 areně a producenti právě představili v Rádiu Impuls první jména pro další velkolepý koncert.

Poprvé na pódiu Českého mejdanu s Impulsem zažijí legendu Hanu Zagorovou, jejíž vystoupení patří k těm nejoblíbenějším. „O2 arenu mám ráda,“ řekla v Rádiu Impuls Hana Zagorová, která slibuje, že tady určitě zazní staré šlágry jako Spěchámnebo Málokdo vía chybět nebude ani novinka Já nemám strach, kterou pro ni napsal Marek Ztracený. Ten je dalším nováčkem v mejdanové sestavě. Úspěšný interpret a autor, kterého si cení mimo jiné i hvězdný Karel Gott, už vybral i část písniček, které tu zazní. Bude to prý ta nejstarší a také ta nejnovější. 

Vrátí se “Hurikán“ Dalibor Janda, který zazpíval hned na prvním ročníku Českého mejdanu. Tentokrát sebou přivede i svou dceru Jiřinu Annu Jandovou.  Radost máme také z opětovné účasti plzeňské skupiny Mandrage. Její hit Motýliz nového alba Před půlnocíse zařadil mezi stálice hudebního programu Impulsu, stejně jako starší Šrouby a maticenebo Františkovy lázně, které si publikum určitě s chutí s kapelou zazpívá. Už brzy přibudou do hudební sestavy i další velká a zajímavá česká a slovenská jména, která zaručí divákům pětihodinového hudebního maratonu atraktivní podívanou a jedinečný hudební zážitek.

Spolu s odtajněním prvních interpretů byl spuštěn předprodej cenově výhodných vstupenek do 4. patra a k dispozici bude také více speciálních vstupenek z kategorie VIP Platinum a Gold na sezení přímo u pódia. Producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport znovu doporučují s koupí lístků neotálet, protože nejlepší místa bývají velmi brzy rozebrána. 

Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí 490,- Kč – 2590,- Kč.

Více informací najdete na www.impuls.cz a facebookovém profilu https://www.facebook.com/raaaadio.