Český mejdan s Impulsem 2021 bude!

1. září 2021

„Každá radost má své jméno. Jsme přesvědčeni o tom, že i třeba malá radost dělá každý den lepším. Ve vysílání se o tom snažíme přesvědčit i naše posluchače a teď jim jednu takovou radost chceme udělat i my v Rádiu Impuls. Český mejdan 2021 bude!“ potvrdil konání hudební akce roku generální

ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Přesunutý loňský ročník dodrží avizovaný termín a uskuteční se v sobotu 16. října 2021 od 18.00 hodin v pražské O2 areně.
Už pátým rokem rozezní největší halu u nás Český mejdan s Impulsem 2021 a bude trvat téměř pět hodin. Se stejnou radostí vám můžeme oznámit, že headlinerem letošního ročníku bude kapela Chinaski, která se vrátí na Český mejdan na den přesně po pěti letech. Byli to právě Chinaski, kteří odstartovali úspěšnou Mejdanovou cestu.

Účast potvrdila i česká Lady soul, Marie Rottrová, která určitě pro své vystoupení vybere největší hity své téměř 60 let dlouhé hudební kariéry.

Další dvě hvězdná jména, která vystoupí na Českém mejdanu, a rozhodně je není třeba dlouze představovat, jsou legendární bigbítová kapela Olympic a hitmaker Xindl X.

Návrat na Český mejdan s Impulsem hlásí zpěvák, jehož písničky ozdobily mnoho českých filmů, Michal Hrůza. V letošní sestavě nebude chybět ani současná nejpopulárnější mladá česká skupina Mirai a svoje písně naživo přijde zahrát i výborná kapela Jelen, která vévodí české rádiové hitparádě.

Dle posledních vládních nařízení, která vejdou v platnost 1. 9. 2021, bude umožněno pořadatelům kulturních akcí umožnit vstup do objektu divákům do naplnění kapacity za dodržení stanovených podmínek a hygienických opatření. „Věříme, že se do daných limitů vejdeme a přivítáme v O2 areně příznivce skvělé české muziky. Nadále budeme sledovat vývoj pandemické situace a řídit se budeme výhradně podle aktuálně nastavených pravidel, o nichž budeme samozřejmě naše posluchače informovat ve vysílání, na webu i prostřednictvím sociálních sítí,“ dodal Jiří Hrabák.

Vstupenky na Český mejdan s Impulsem jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal a Ticketmaster. Zakoupené vstupenky na původní termín (17.10.2020) zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.
Více informací najdete na www.impuls.cz, facebooku a instagramu Rádia Impuls.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.