Český mejdan s Impulsem se uskuteční v O2 areně v novém termínu 16. října 2021

17. září 2020

Zapište si do svých kalendářů nový termín. Těšíme se na Vás všechny v O2 areně v novém termínu v sobotu 16. října 2021!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

Naši milí mejdanoví příznivci a posluchači Rádia Impuls,

tato zpráva se nám nepíše úplně lehce, protože jsme do poslední chvíle věřili, že se nám podaří letošní jubilejní 5. ročník domácí hudební akce roku uskutečnit. Bohužel to ale vzhledem k aktuální epidemiologické situaci není možné. Nedokázali bychom pro Vás zajistit komfort a atmosféru, na kterou jste byli v historii Českého mejdanu s Impulsem zvyklí. Navíc je náš koncert téměř pětihodinový. Nemohli bychom organizovat autogramiády, doprovodný program a řadu dalších příjemných benefitů, které prostě k této akci neodmyslitelně patří, a které jsou součástí atmosféry. Změnila by se i kapacita haly, takže by mnozí z vás neměli místo, které si zakoupili. Ale především je pro nás důležité Vaše zdraví. Proto jsme nuceni letošní ročník Českého mejdanu zrušit, ale už nyní vám s radostí oznamujeme nový termín akce v příštím roce.

Uděláme vše pro to, aby příští mejdan byl stejně bohatý a rozmanitý, jako byly všechny České mejdany s Impulsem.  Většina umělců, kteří měli vystoupit  letos, už má nový termín ve svém kalendáři, a myslíme, že přidáme i další atraktivní jména. Slibujeme, že Český mejdan 2021 bude opět stát za to a věříme, že nám svou přízeň zachováte, neklidné době navzdory.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.