Český mejdan v ARENĚ 360°

7. září 2016
S ohledem na zvýšený zájem o vstupenky na koncert Český mejdan, který se koná 15. října v O2 areně, se pořadatelé rozhodli pro úpravu pódia tak, aby byly k dispozici další vstupenky k sezení.

Zájem fanoušků převýšil kapacitní možnosti dosavadního uspořádání O2 areny pro Český mejdan a na základě tohoto faktu pořadatelé  přistoupili k atraktivní variantě  –  PODIUM  360°.

S ohledem na počet interpretů, kteří se budou střídat na podiu, se jedná o zcela unikátní řešení, v tomto měřítku v ČR ještě nepoužité.

Podium není v samotném středu arény, ale s ohledem na množství přestaveb je umístěno klasicky na kraji plochy, ovšem tak, aby hudební show byla vidět ze všech stran. Navíc je pro interprety k dispozici molo do středu plochy, takže fanouškům na místech k stání se otevře nový působivý výhled na hvězdy megakoncertu.

Muzikanti tedy 15. října vstoupí do skutečné arény!

Model tohoto pódia v zahraničí využila např. kapela U2  nebo  zpěvák Bon Jovi.

Schéma podia, umístění sezení a vstupenky  jsou na www.ticketportal.cz  – Česky mejdan s Impulsem. Spolupořadatelem akce je Bestsport, který O2 arenu provozuje.

S ohledem na počet interpretů, kteří se budou střídat na podiu, se jedná o zcela unikátní řešení, v tomto měřítku v ČR ještě nepoužité. Podium není v samotném středu arény, ale s ohledem na množství přestaveb je umístěno klasicky na kraji plochy, ovšem tak, aby hudební show byla vidět ze všech stran. Navíc je pro interprety k dispozici molo do středu plochy, takže fanouškům na místech k stání se otevře nový působivý výhled na hvězdy megakoncertu. Muzikanti tedy 15. října vstoupí do skutečné arény!Model tohoto pódia v zahraničí využila např. kapela U2  nebo  zpěvák Bon Jovi.

Schéma podia, umístění sezení a vstupenky  jsou na www.ticketportal.cz  – Česky mejdan s Impulsem. Spolupořadatelem akce je Bestsport, který O2 arenu provozuje.

Důležité upozornění

DOPORUČENÍ – MĚJTE U SEBE TAKÉ HOTOVOST.

Milí fanoušci hokeje,
kvůli včerejšímu výpadku platebních terminálů ČSOB jsme v O2 areně zaznamenali potíže s platbami kartou.
Platební terminály by měly být již v provozu, ale doporučujeme mít u sebe také hotovost.

Děkujeme za pochopení.