Chinaski přidávají druhou O2 arenu

1. března 2024

Kapela Chinaski si v prosinci 2024 připomene výročí 30 let od vydání svého prvního alba. Fanouškům i sobě připravila jako dárek dva nezapomenutelné koncerty. Za tři desetiletí na hudební scéně se Chinaski pyšní téměř padesáti rádiovými hity, které zlidověly. Největší koncerty v pražské O2 areně nabídnou symbolicky 30 z nich a budou tak o tom nejlepším, co kdy Chinaski nahráli. Pro velký zájem skupina přidala druhý koncert ve čtvrtek 12. prosince 2024.

„Oslavy třiceti let jsme se rozhodli pojmout hlavně jako dárek našim fanouškům, kteří si s námi aspoň část z těch tří dekád prožili. A protože se nám ještě nikdy nehrálo tak dobře, jako se nám hraje teď, jsme si jistí, že tyto koncerty budou zážitek. Už tím, že zahrajeme 30 songů, které k naší kapele neodmyslitelně patří a dostane se určitě i na věci, které jsme na koncertech roky nezahráli. Na pódiu se s námi navíc objeví někteří lidé, kteří kapelou v její historii prošli. A těch překvapení bude ještě víc. Myslím, že tyto koncerty nejde přirovnat k žádnému z těch skoro dvou tisíc, které jsme v životě zahráli,“ říká ke speciálním koncertům v pražské O2 areně frontman Chinaski Michal Malátný.

Pro rodiny s dětmi je připraveno speciální zvýhodněné vstupné a vyhrazený rodinný sektor.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.