Divadlo Broadway oslaví 20. narozeniny velkolepým koncertem 26. 2. 2022 
v pražské O2 areně

20. listopadu 2020

Na koncertě vystoupí největší hvězdy českých muzikálů – Michal David, Helena Vondráčková, Bára Basiková, Václav Neckář, Marian Vojtko, Daniel Hůlka, Petr Kolář, Petra Janů, Sagvan Tofi, Alžbeta Bartošová, Ilona Csáková a mnoho dalších. Slavnostním večerem provedou Aleš Háma a Kristina Kloubková.

„Nejslavnější české muzikály – 20 let Divadla Broadway je projekt, který navazuje na veleúspěšný koncert, který se v O2 areně konal v lednu 2020. Tentokrát opět za doprovodu velkého orchestru a se stávajícími i bývalými sólisty Divadla Broadway zazní písně ze všech muzikálů uváděných v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři, Mýdlový princ, Hamlet, Kvítek mandragory, Angelika, Kat Mydlář, Mona Lisa, Muž se železnou maskou, Láska nebeská, Rebelové a další,” sdělil producent Oldřich Lichtenberg.

Vstupenky na koncert “Nejslavnější české muzikály – 20 let Divadla Broadway” jsou v prodeji od 21. listopadu 2020 od 10 hodin v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Pořadateli koncertu jsou Cleopatra Musical, s.r.o. a Bestsport, a.s.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.