Do světové premiéry Laver Cup zbývá přesně rok

23. září 2016
Premiérový ročník unikátní mužské tenisové soutěže nejlepších hráčů světa začne přesně za 365 dní v pražské O2 aréně.

Zatímco v Praze byly zahájeny přípravné práce, pořadatelé soutěže Laver Cup, nazvané po legendárním australském tenistovi Rodu Laverovi, mezitím oznámili záměr konat další ročník v roce 2018 v USA.

Partnerem Laver Cupu se tak stala vedle Team8, Tennis Australia a Jorge Paulo Lemanna také USTA, Americká tenisová asociace. Lokálními partnery prvního ročníku jsou O2 arena a Česká sportovní.

Informace o prodeji vstupenek budou zveřejněny v průběhu podzimu letošního roku.

O2 arena je jednou z nejmodernějších multifunkčních hal v Evropě s kapacitou až 18 tisíc míst. Provozovatelem O2 areny je společnost Bestsport, a.s., ze skupiny PPF.  Mezinárodní investiční skupina PPF s aktivitami zejména v oblasti finančních služeb, telekomunikací, nemovitostí, biotechnologií, pojišťovnictví a maloobchodních služeb působí v Evropě, Rusku, Asii a USA. Skupina PPF vlastní aktiva převyšující 21,6 miliardy eur (k 31. 12. 2015).

Česká sportovní a.s., leader v oblasti sportovního marketingu v ČR i v kontextu středoevropského regionu, poskytuje komplexní služby v oblasti organizačního servisu, marketingu, sponzoringu ve spojení se špičkovými sportovními projekty, osobnostmi a klientskými akcemi realizované v celoevropském měřítku a dle mezinárodních standardů.