Eros Ramazzotti se v říjnu 2019 počtvrté vrátí do O2 areny

10. září 2018
Známý italský zpěvák, písničkář a hudební skladatel Eros Ramazzotti se po delší odmlce opět vrátí do pražské O2 areny – 22. 10. 2019 to bude už jeho čtvrtá zastávka v největší české hale.

Poprvé se českému publiku představil nestárnoucí autor romantických balad v roce 2009, další koncert přidal v roce 2013 a dosud poslední zastávkou bylo turné ke studiovému albu Perfetto v roce 2015.

Poté vyšla řada výběrových kompilací největších hitů či duetů zpěváka, který svůj hlas spojil například s Tinou Turner, Cher, Ricky Martinem, Andrea Bocellim či Lucianem Pavarottim.

V lednu letošního roku však své fanoušky navnadil na další hudební novinku. Slíbil nové písně, novou energii a nové turné. A to se již blíží. Že to bude něco opravdu velkého, naznačuje i název nové studiové desky – Grande! Na ohlášeném světovém turné Eros Ramazzotti– Vita Ce N’è World Tour kromě nových skladeb zcela jistě dojde i na největší Ramazzottiho hity, jako Cose Della Vita či Piu Bella Cosa. 

Prodej vstupenek začne 13. září 2018 od 10 hodin v síti Ticketportal. Pořadatelem koncertu jsou Bestsport, a.s. a Vertigo.