18.5.2022 20:00

2CELLOS

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 18.5.2022 20:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Szöveg Színház Színházi Egyesület Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán 2CELLOS Ticketmaster (353.76 Kb)
Orientační plán 2CELLOS Ticketportal (311.90 Kb)
Cena

1 490–6 690 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 290 Kč + 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Szöveg Színház Színházi Egyesület

Pokyny pořadatele – 2CELLOS

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je nepřenosná. Její platnost je podmíněna předložením platného průkazu totožnosti osoby, jejíž jméno je uvedené na vstupence. Majitel vstupenky je povinen se u vstupu prokázat platným průkazem totožnosti na jméno, na které byla vstupenka vystavena. Neprokázání totožnosti může být důvodem pro odepření vstupu majitele vstupenky do Arény bez náhrady. Změna jména držitele vstupenky bude umožněna po souhlasu pořadatele měsíc před konáním koncertu za poplatek.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Luka Šulić a HAUSER spolu strávili posledních deset let jako 2CELLOS. Vydali šest studiových alb, nasbírali miliardy zhlédnutí, vystupovali na ikonických místech po celém světě a na své energií nabité koncerty prodali téměř milion vstupenek. Dnes 2CELLOS oznamuje další část svého světového turné a prozrazuje, že turné v roce 2022 bude poslední společné.

Dvojice říká:

„Toto turné je uměleckým vyvrcholením naší společné cesty v rámci 2CELLOS. Koncerty tohoto turné budou největší, které jsme kdy odehráli. Do těchto koncertů vložíme vše, co jsme se při společném hraní naučili.  Budou intenzivní, budou rockové, budou dojemné, budou emotivní. Dáme do nich všechno – a pak si 2CELLOS bude moci odpočinout. Jste připraveni užít si to s námi?!“

Další termíny budou brzy oznámeny

O 2CELLOS

2CELLOS jsou mezinárodní senzace – dva violoncellisté s klasickým hudebním vzděláním, kteří se na YouTube proslavili virálním videoklipem „Smooth Criminal“ Michaela Jacksona z roku 2011. Dvojice Luka Šulić a HAUSER prosluli svým dynamickým stylem hry. 2CELLOS společně nasbírali na YouTube neuvěřitelných 1,3 miliardy zhlédnutí, 5,5 milionu odběratelů, 1 miliardu streamů a prodali téměř 1 milion vstupenek. 2CELLOS vynesli violoncello do nebeských výšin díky svému charakteristickému stylu hraní, které boří hranice mezi hudebními žánry – od klasické a filmové hudby až po pop a rock. 2CELLOS jsou známí svými energií nabitými koncerty, které vyprodávají po celém světě (newyorská Radio City Music Hall, londýnská Royal Albert Hall a Opera v Sydney). Duo vystupovalo například po boku hudebních velikánů Stevena Tylera, Andrey Bocelliho, Red Hot Chili Peppers, Queens of the Stone Age a George Michaela. Legendární zpěvák Sir Elton John si 2CELLOS vybral jako předskokany svého koncertu a zároveň je přizval, aby se stali součástí jeho doprovodné kapely. 2CELLOS letos slaví 10. výročí a usilovně pracují na tom, aby i nadále dosahovali nových stratosfér.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY