31.5.2025 19:30

André Rieu in Prague 2025

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 31.5.2025 19:30
Vstup od 18:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán ANDRÉ RIEU Ticketportal (277.50 Kb)
Orientační plán ANDRÉ RIEU Ticketmaster (227.04 Kb)
Cena

2 590 – 4 890 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 590 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz) a Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster
Pokladny
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Každý návštěvník O2 areny, vstupující do O2 areny za účelem účasti na akci, se zakoupením či obdržením vstupenky (či jiného dokladu, opravňujícího jej ke vstupu) zavazuje při vstupu do O2 areny dodržovat pravidla uvedená v Provozním řádu, Návštěvním řádu, Reklamačním řádu a v těchto Pokynech pořadatele („Pokyny“).

 

Tyto Pokyny zdůrazňují vybraná práva a povinnosti návštěvníků O2 areny při jejich vstupu do místa konání akce, jinak uvedená v řádech haly. V případě, že se Pokyny na konkrétní akci od řádů liší, je tak uvedeno dále v těchto Pokynech níže nebo při vstupu do O2 areny, a tyto Pokyny mají před řády přednost. Doporučujeme všem držitelům vstupenek se s těmito Pokyny seznámit nejen při nákupu vstupenky, ale také před tím, než se vypraví na akci.

 

Vstupenka: Vstupenka platí jen pro uvedenou akci v uvedený den, hodinu, místo konání a sedadlo (příp. stání na ploše), je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje pouze k jednomu vstupu. Vstupenku musí mít každá osoba vstupující do O2 areny bez ohledu na věk (tedy i malé dítě) a celou dobu pobytu v O2 areně ji musí mít u sebe a při výzvě pořadatele se jí prokázat. Další převod vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej způsobuje její neplatnost a držiteli takové vstupenky nemusí být umožněn do O2 areny vstup, a to bez náhrady.

 

Vstupenky do O2 areny oficiálně prodávají pouze společnosti IRSnet CZ s.r.o. (Ticketportal) a Ticketmaster Česká republika, a.s. (Ticketmaster). Pokud vstupenku nakoupíte u jiných prodejců (vč. nákupu od jiných diváků), za jejich pravost a platnost pořadatel neodpovídá, přičemž jejich zakoupením riskujete, že nebudete vpuštěni do haly. Prodej vstupenek u oficiálních prodejců se dále řídí jejich obchodními podmínkami, které lze nalézt na jejich webových stránkách (https://www.ticketmaster.cz/, https://www.ticketportal.cz/).

 

Buďte při nákupu vstupenek obezřetní, nakupujte pouze o oficiálních prodejců! Neukazujte nikomu individualizované prvky vstupenky (QR kód, čárový kód) tak, aby nedošlo k jejímu zkopírování. Turnikety v O2 areně jsou nastavené tak, že každý čárový kód pustí právě jednou.

 

Vstup do místa konání akce: Seznam předmětů, s nimiž nelze vstupovat do O2 areny, najdete v Návštěvním řádu nebo v rubrice ZAKÁZANÉ PŘEDMĚTY. Během akce funguje před O2 arenou úschovna. Osoby mladší 15 let musí být na akci doprovázeny osobou zletilou, která musí mít svojí vlastní vstupenku.

 

Akce: Datum a čas akce mohou být změněny s upozorněním na webové stránce akce (www.o2arena.cz). Změna místa konání akce je vyhrazena, přičemž akce může být, bez dalšího nároku držitele vstupenky, dle rozhodnutí pořadatele, přesunuta do tzv. O2 universa (budova č. p. 2345, na adrese Českomoravská 2345/17, Praha 9).

 

Vracení vstupného: Vstupné se vrací, v případě existence nároku na vratku, na základě písemné žádosti, podané pořadateli nebo prodejci vstupenek původním kupujícím vstupenky, doručené pořadateli/prodejci bez zbytečného odkladu po vzniku nároku, nejpozději do jednoho týdne před termínem akce, které se vratka týká, neurčí-li pořadatel jinak (např. se bude vstupné vracet všem automaticky).

 

Specifické pokyny pro akci (odlišné od platných řádů či jej doplňující).

André Rieu se v roce 2025 vrací do České republiky! Král valčíku se vrátí do pražské O2 areny 31. května 2025 se svým 60členným orchestrem Johanna Strausse a mnoha mezinárodními sólisty, aby oslnil publikum velkolepým a nezapomenutelným koncertním programem oslavujícím 200 let Johanna Strausse.

S více než 40 miliony prodaných alb, více než 500 platinovými oceněními, téměř 10 miliony sledujících na Facebooku, miliardami zhlédnutí na YouTube a více než půl milionem diváků ročně po celém světě je charismatický nizozemský houslista bezpochyby jedním z nejúspěšnějších koncertních umělců na světě.

„Vystoupení v Praze je pro mě vždy mimořádným zážitkem. Miluji energii a nadšení tamních fanoušků a na nadcházející turné se opravdu těším. Bude nezapomenutelné,“ těší se André Rieu.

V roce 2025 se diváci mohou opět těšit na pestrý a veselý program. Repertoár sahá od nejkrásnějších a nejpopulárnějších písní z oper, muzikálů, operet i filmové hudby až po nejromantičtější balady a samozřejmě nejkrásnější a nejslavnější valčíky.

Nepřekonatelné koncerty Andrého Rieu jsou známé nejen díky podmanivé hudbě, ale také díky jeho vtipnému showmanství, propracovaným kostýmům, bohatým jevištním dekoracím a nádherným světelným efektům, které okouzlují lidi všech věkových kategorií a vzdělání. Každý koncert je bezkonkurenční podívanou, kterou prostě musíte zažít, abyste pochopili naprostou fascinující sílu jeho hudby.

Kromě vystoupení v České republice ho v roce 2025 čeká nabitý program turné po celé Evropě.

Jeho nejnovější nahrávka „Love is all Around“, LIVE záznam jeho velkolepých koncertů pod širým nebem z roku 2023 v historickém Vrijthofu v Maastrichtu, byla představena 14. dubna. K vrcholům tohoto DVD patří emotivní vystoupení výjimečné, tehdy patnáctileté Emmy Kok, která s francouzskou písní „Voilà“ z ESC dojala publikum k slzám a okamžitě se stala virálním hitem na internetu.

Zažijte kouzlo André Rieu na slavnostním a nezapomenutelném večeru a přijďte se přesvědčit, proč je André Rieu jedním z nejoblíbenějších koncertních umělců na světě!

www.andrerieu.com

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.