5.5.2021 19:00

HELLOWEEN

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 5.5.2021 19:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Pozvánka HELLOWEEN Premier Club (454.30 Kb)
Pozvánka HELLOWEEN Skyboxy (453.79 Kb)
Pozvánka HELLOWEEN Klubové patro (454.65 Kb)
Cena Vstupenky Skybox: 10 Kč
Vstupenky Klubové patro: 490 Kč
Catering Klubové patro: 1 300 Kč
Vstupenky Premier Club: 10 Kč
Catering Premier Club: 1 300 Kč
Další informace

Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Pro VIP klienty možnost parkování v garážích za jednorázový poplatek 400 Kč. Do vyčerpání vyhrazené kapacity. Nákup možný na VIP pokladnách.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele

HELLOWEEN

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

S těžkým srdcem vám musíme oznámit, že kapela HELLOWEEN se rozhodla odložit své UNITED ALIVE PART II European Tour 2020! Původně se toto turné mělo konat od konce září do poloviny listopadu 2020. Nyní kapela přeplánovala celé turné na jaro 2021, tedy od dubna do června 2021. Původní pražský koncert v O2 areně, plánovaný na 15. 10. 2020, je zrušen. Nový termín koncertu je 5. 5. 2021.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat!

Kapela to komentuje: „Nikdy jsme nic takového nezažili, až nyní, s coronavirovou pandemií. Cítíme, že rizika nakažení zůstávají stále příliš vysoká. Navíc vnitrostátní krizová nařízení jednotlivých států způsobila absolutní nejistotu v cestování do tolika různých zemí. Koncert HELLOWEEN by měl být shromážděním všech fanoušků, kteří se dobře baví, baví se oslavou hudby, kterou všichni tolik milujeme. Současná celosvětová situace zatím takovýto způsob oslavy, bez jakýchkoli zábran, neumožňuje.  Rozhodli jsme se také posunout vydání našeho nového, dosud nepojmenovaného, alba na začátek příštího roku. Produkce a mix alba Ronaldem Prentem v New Yorku jede naplno.“

 Andi Deris k tomu říká: „Jsme na výsledek velmi hrdí a nemůžeme se dočkat, až naše nové písně zahrajeme fanouškům naživo. Všichni ale musíme být trochu trpělivější, zdraví je vždycky na prvním místě!“

 Pro zkrácení doby čekání kapela navrhla speciální „korona triko“, které nabízí zde: https://www.pumpkins-store.com s dopravou zdarma a doufá, že se vám bude líbit!

Tak zůstávejte v bezpečí a zdraví, jedině tak se z těchto neskutečných časů dostaneme! A nezapomeňte si přepsat datum koncertu HELLOWEEN v PRAZE – O2 areně! Nový termín je 5. 5. 2021!!!

Vstupenky na pražský koncert HELLOWEEN můžete nadále objednávat v sítích Ticketmaster a Ticketportal!