15.10.2024 20:00

JONAS BROTHERS: FIVE ALBUMS. ONE NIGHT

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 15.10.2024 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán JONAS BROTHERS Ticketmaster (230.28 Kb)
Orientační plán JONAS BROTHERS Ticketportal (330.52 Kb)
Cena

1 690 – 4 390 Kč
---
vozíčkář + doprovod
990 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.
Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

Vážení návštěvníci,
vzhledem ke změnám v harmonogramu turné se koncert Jonas Brothers, který je v současné době naplánován na 2. června, uskuteční 15. října 2024 v pražské O2 areně.

Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.

Další informace nebo možnost zakoupení vstupenek naleznete na www.livenation.cz.

Děkujeme za pochopení
Live Nation CZ

 

Jonas Brothers vyjíždějí na celosvětové THE TOUR a přidávají 27 koncertů v Evropě, Austrálii a na Novém Zélandu. V rámci nové části vystoupí poprvé v Polsku, Rakousku, České republice, Severním Irsku, Hamburku, Lyonu, Mnichově, Norsku, Austrálii a na Novém Zélandu. Kapela také odhalila rozšíření svého nejambicióznějšího turné v Severní Americe o 26 nových koncertů, čímž se jejich dosud největší turné rozrostlo na 90 vystoupení ve 20 zemích.

THE TOUR, které produkuje společnost Live Nation, odstartuje 12. a 13. srpna dvěma vyprodanými večery na stadionu Yankee. Kapela každý večer představí pět alb plných hitů z celého svého katalogu v 86 městech po celém světě, například v Paříži, Miláně, Londýně, Dublinu, Sydney, Aucklandu, New Yorku, Los Angeles, Chicagu a mnoha dalších.

O skupině Jonas Brothers
Poslední dlouhohrající deska Jonas Brothers The Album, kterou výkonně produkoval Jon Bellion [Justin Bieber, Maroon 5, Halsey], vyšla 12. května 2023 u Republic Records a odstartovala novou éru kapely. Album obsahuje jejich nejnovější hity „Waffle House“ a „Wings“. Nedávno spojili své síly s TOMORROW X TOGETHER na společné skladbě „Do It Like That“, kterou produkoval Ryan Tedder. Kapela také zahájila rok 2023 vlastní hvězdou na hollywoodském chodníku slávy, která se objeví 30. ledna 2023.
Pětinásobně platinový singl „Sucker“ debutoval na prvním místě žebříčku Billboard Hot 100, čímž se stal prvním prvním místem pro kapelu a prvním debutem skupiny na prvním místě v tomto století. Kapela poté vydala film Chasing Happiness, originální film Amazonu dokumentující vzestup a návrat bratrů k hudbě, a následně přinesla své třetí #1 album s příchodem platinové desky Happiness Begins (Republic Records).

V návaznosti na Happiness Begins získala kapela řadu ocenění, včetně tří trofejí v kategoriích „Top Duo/Group“, „Top Radio Songs Artist“ a „Top Radio Song“ za skladbu „Sucker“ na Billboard Music Awards 2020, MTV VMA 2019 za „Best Pop Video“, „Best Duo/Group“ na iHeart Music Awards 2020 a dvou Teen Choice Awards, včetně prestižní „Decade Award“. Posbírali také nominace na American Music Awards, prestižní nominaci na Grammy a další. Jonas Brothers se spojili s Marshmello za píseň „Leave Before You Love Me“, která se na šest týdnů dostala do Top 10 v rádiích Top 40 a nasbírala miliony streamů a zhlédnutí.

 

Mimi Webb se připojí jako speciální host na koncertě Jonas Brothers v Praze!

Se svými úspěšnými nahrávkami “Good Without” a “Dumb Love” se stala vyhledávanou zpěvačkou, kterou si na svou nedávnou tour pozvala také další vycházející hvězda Benson Boone.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.