17.2.2023 20:00

LEWIS CAPALDI

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 17.2.2023 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán LEWIS CAPALDI Ticketmaster (288.83 Kb)
Orientační plán LEWIS CAPALDI Ticketportal (278.85 Kb)
Cena

1 290 – 1 890 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 290 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Lewis Capaldi vystoupí v Praze v rámci turné s názvem BROKEN BY DESIRE TO BE HEAVENLY SENT. Pražský koncert proběhne 17. února 2023 v O2 areně. Vstupenky bude možné zakoupit v oficiálních prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal od pátku 28. října 2022 od 10:00.

Talentovaný skotský zpěvák a textař Lewis Capaldi je jedním z nejúspěšnějších a kritikou nejoceňovanějších umělců své generace. Překonává hudební rekordy a přepisuje historii toho, co je v hudební branži možné – například v situaci, kdy vyprodal stotisíc vstupenek během deseti minut ještě před vydáním debutového alba. Pro Lewise je vůbec typická rychlost, s jakou se jeho vystoupení vyprodávají po celém světě, stejně jako počty streamů, kterých dosahuje.

Lewisův jedinečný hlas se nedá zaměnit a na jeho melodické, emotivní songy nezapomenete. Disponuje zvláštním druhem talentu, díky kterému jsou jeho písně textově i hudebně přímočaré. V neposlední řadě Lewise provází charakteristický skotský humor, kterým baví své fanoušky v hledišti na koncertech i na sociálních sítích.

V roce 2019 vydal debutové album „Divinely Uninspired to a Hellish Extent“ a svými autorskými písněmi doslova uchvátil planetu. Album se udrželo deset týdnů na vrcholu UK Albums Chart. Ve Spojeném království se pak stalo nejprodávanějším albem roku 2019 a 2020.

Na konci října 2019 se skladba „Someone You Loved“ dostala na první místo žebříčku Billboard Hot 100, čímž se Capaldi stal prvním skotským sólovým umělcem, který se dostal na vrchol americké hitparády od roku 1981. V květnu 2020 již bylo jasné, že průlomovým singlem „Someone You Loved“ se Lewis Capaldi stal historicky nejdéle setrvávajícím britským interpretem v UK Top 10. Singl bodoval v hitparádách v celkem 29 zemích světa.

Rok 2020 mu přinesl nominaci na Grammy za nejlepší song a zároveň získal cenu Brit Awards za objev roku a nejlepší singl.

 

Je to prostě emotivní hymna o rozchodu a nejsmutnější píseň roku, která má na Spotify přes 2,5 miliardy streamů a na této hudební platformě se stala pátou nejhranější skladbou všech dob.

V roce 2020 Capaldi započal práci na svém druhém studiovém albu, které má vyjít v průběhu roku 2023. Fanoušky potěšil 9. září 2022 vydáním prvního singlu z připravovaného alba a song „Forget Me“ získal skoro dva milióny streamů za méně než den a 20 milionů streamů na Spotify  za necelé dva týdny. Jak sám říká, videoklip  k „Forget Me“ je jeho nejoblíbenějším. „Forget Me“ je zároveň Capaldiho třetím singlem, který se umístil na prvním místě žebříčku britské hitparády.

 

Capaldi k singlu říká: „„Forget Me“ je píseň, která je hodně blízko mému srdci, a upřímně si myslím, že je to můj zatím úplně nejlepší song. Je o rozchodu s mojí bývalou, kterým jsem si prošel, a po roce od něj si uvědomil, že náš jediný kontakt se odehrává formou mého sledování jejího „života po mně“ na Instagramu. Já se v tu chvíli cítil dost mizerně, a ona vypadala, že jde dál, má se super, že se jí daří, a já to nenáviděl. Přišlo mi nefér, že ona vypadá šťastně, zatímco já se trápím, a bál jsem se, že by na mě mohla zapomenout úplně. Tak jsem o tom napsal písničku.“

Když odbočíme od hudby do soukromí, tak mluvíme o vegetariánovi, který miluje zvířata a dává přednost psům před kočkami. Je posedlý slunečními brýlemi, které nosí, sbírá a dostává je i od fanoušků.  Prohlašuje o sobě, že je vlastně líný a rozhodně si ze sebe umí dělat legraci.

Zatím jediný Capaldiho koncert v Praze v listopadu 2019 byl týdny předem beznadějně vyprodán. Kdo ho zažil, ví, že živý koncert Lewise je zážitek, na který se nezapomíná.

 

Lewis Capaldi – Someone You Loved
https://youtu.be/zABLecsR5UE

Lewis Capaldi – Before You Go
https://www.youtube.com/watch?v=Jtauh8GcxBY

Lewis Capaldi – Forget Me
https://youtu.be/nBZlrbrBO1I

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.