11.6.2022 19:00

PRAGUE ROCKS 2 / MY CHEMICAL ROMANCE

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 11.6.2022 19:00
Vstup od 17:30 (VIP 17:00)
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán MY CHEMICAL ROMANCE Ticketmaster (542.08 Kb)
Orientační plán MY CHEMICAL ROMANCE Ticketportal (274.78 Kb)
Cena

990–1 490 Kč
---
vozíčkář + doprovod
990 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

POKYNY POŘADATELE  –  PRAGUE ROCKS 2 / MY CHEMICAL ROMANCE

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci  kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

My Chemical Romance přesouvají svůj pražský koncert do O2 areny a také oznamují prvního hosta svého koncertu.

Vyjádření kapely:
„Vážení fanoušci My Chemical Romance z České republiky a okolních zemí, z technických a logistických důvodů byl náš pražský koncert přesunut na nové místo – do pohodlné a pohostinnější O2 areny.“

Vstupenky na stání u pódia není potřeba jakkoliv vyměňovat. Vstupenky na stání zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Z kapacitních důvodů se Vaše vstupenky přesouvají do 4. patra O2 areny na sezení. Pokud Vám tato změna nevyhovuje, máte možnost zažádat o vrácení vstupného přímo u ticketingové společnosti, u které jste vstupenky zakoupili.

Zákazníci, kteří mají vstupenky k sezení, obdrží na svůj účet u ticketingové společnosti, u které vstupenky zakoupili (Ticketmaster nebo Ticketportal), vstupenky nové. Původní vstupenky na sezení do Sinobo Stadium budou zneplatněny.

POZOR – vzhledem k tomuto přesunu je nyní kapacita koncertu omezena a zbývá posledních pár vstupenek. Prosím, zajistěte si vstupenky, dokud jsou k dispozici!!!

MY CHEMICAL ROMANCE – 11. 6. 2022 Praha. KONCERT PŘESUNUT DO O2 ARENY

Jako zvláštní host MY CHEMICAL ROMANCE se širšímu publiku v Čechách prvně představí švédská rocková skupina ECLIPSE ze Švédska. Ta v posledních letech díky albům „Paradigm“ a „Wired“, singlům „Viva La Victoria“ (téměř devatenáct miliónů poslechů na Spotify) a „Twilight“ etablovala na kapelu koncertující po celém světě, na těch největších festivalech, ale například i na společných koncertech se SCORPIONS, ALICEM COOPEREM nebo AEROSMITH. Více než 300.000 posluchačů za měsíc na Spotify z ECLIPSE dělají jednu z nejúspěšnějších švédských kapel současnosti.

Pořadatelé oznámili také dalšího výjimečného hosta koncertu Manon Muert. Manon Meurt je Vojtěch Pejša (kytara, zpěv), Kateřina Elznicová (zpěv, kytara), Jiří Bendl (bicí) a David Tichý (syntezátory a klavír). Jiskřivé písně tvořené jemnými a transcendentními vokály, hypnotickými basovými linkami, rozvíjejícími se bicími a reverbovanými kytarami jsou poznávacím znamením tohoto mladého kvarteta z České republiky.

Manon Meurt pocházejí z malého města Rakovník západně od Prahy. Inspirace britským shoegaze hnutím z počátku 90. let a kapelami jako My Bloody Valentine, Lush, Ride nebo Slowdive jednoznačně pomohla formovat zvuk kapely. Přestože se inspirovali, znějí dostatečně originálně na to, aby svou hudbou vynikli. Jejich živé koncerty a pódiová prezentace jsou navíc tak sevřené, že máte téměř pocit, že se na pódiu narodili.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.