10.7.2024 - 21.8.2024

PROHLÍDKOVÉ OKRUHY V O2 ARENĚ

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 10.7.2024 - 21.8.2024
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Cena

490 Kč
---
děti
290 Kč (do 15 let)

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci a místo konání, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek a selfie tyčí.
5. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Přijďte poznat O2 arenu jinak než z pozice návštěvníka akce a dozvědět se spoustu zajímavostí o stavbě, technologiích, vybavení a významných akcích. Tento rok je pro O2 arenu významný hned z několika důvodů – letos oslavila 20 let své existence a zároveň zlaté vítězství našich hokejistů na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024.

Vezmeme vás do prostor, která nejsou běžně přístupné veřejnosti, a místa, která znáte z návštěv akcí, budete mít možnost vidět z nové perspektivy.

Sraz účastníků prohlídky je v 9:45 hodin u vchodu č. 10. Prosíme o včasný příchod, protože je nutné projít bezpečností kontrolou a prohlídka bude začínat přesně na čas v 10:00 hodin.

Předpokládaná délka 90 minut.

Termíny jsou 10. července, 24. července, 7. srpna a 21. srpna 2024.

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM AKCE JE TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.