24.5.2023 20:00
25.5.2023 20:00

ROGER WATERS

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 24.5.2023 20:00
25.5.2023 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Pozvánka ROGER WATERS Klubové patro (533.63 Kb)
Pozvánka ROGER WATERS Skyboxy (536.99 Kb)
Pozvánka ROGER WATERS Klubová sedadla sportovní kategorie (533.84 Kb)
Pozvánka ROGER WATERS Premier Club (413.84 Kb)
Pozvánka ROGER WATERS Sportboxy (536.99 Kb)
VIP menu ROGER WATERS Klubové patro (1.26 Mb)
VIP menu ROGER WATERS Premier Club (1.29 Mb)
Skybox Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 800 Kč
Klubové patro Vstupenky: 690 Kč
Catering: 1 800 Kč
Premier Club Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 800 Kč
Další informace

Pro VIP klienty možnost parkování:
PARKING VIP O2 ARENA – cena 500 Kč/akce
PARKING VIP STAGES HOTEL – cena 400 Kč/akce

Do vyčerpání vyhrazené kapacit.
Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz.

Roger Waters z legendárních Pink Floyd se vrací do Prahy se svým prvním rozlučkovým tour „This Is Not A Drill“. Nejznámější písně a úchvatná audiovizuální show je zárukou nevšedního zážitku! 

“This Is Not A Drill je přelomová nová rock’n‘rollová vizuální podívaná v kruhovém provedení, ohromující obžaloba korporátní dystopie, ve které všichni bojujeme o přežití, výzva k akci – MILOVAT, CHRÁNIT a SDÍLET náš drahocenný a nejistý domov na Zemi. Show bude obsahovat dvanáct skvělých skladeb ZLATÉHO VĚKU PINK FLOYD, stejně jako několik nových písniček, slova a hudba, ten stejný autor, to samé srdce a stejná duše, ten samý člověk. Možná je to jeho poslední Hurá! No ne! Moje první turné na rozloučenou! Nenechte si ho ujít. S láskou R.”

„Waters s široce rozpaženýma rukama prozkoumával prostor pódia a hrál do všech stran. Po návratu ke kánonu Pink Floyd se skupina vznesla k přestávce s vražednou řadovkou a rozbalila „Have a Cigar“, „Wish You Were Here“, „Shine on you Crazy Diamond“ a „Sheep“.““ ~ FORBES

„Superschopností Rogera Waterse je schopnost otevírat prostřednictvím své hudby obtížné rozhovory a on to ví.“ ~ Chicago Sun Times

V pořadu zazní 20 klasických písní Pink Floyd a Rogera Waterse, mj: „Us & Them“, „Comfortably Numb“, „Wish You Were Here“ a „Is This The Life We Really Want?“. Kromě toho Waters debutuje novou písní „The Bar“.

Waters hraje na hlavní vokály, kytary, baskytaru a klavír a na pódiu se k němu připojí: Jonathan Wilson – kytary a vokály; Dave Kilminster – kytary a vokály; Jon Carin – klávesy, kytara a vokály, Gus Seyffert – baskytara a vokály; Robert Walter – klávesy, Joey Waronker – bicí; Shanay Johnson – vokály; Amanda Belair – vokály a Seamus Blake – saxofon.

Roger Waters je devětasedmdesátiletý anglický hudebník a skladatel, spoluzakladatel Pink Floyd, jedné z nejdůležitějších hudebních skupin v historii populární hudby, která vznikla v roce 1965. Pink Floyd byli a dosud jsou součástí životů milionů lidí po celé světě, chváleni kritikou a komerčně výrazně úspěšní.

Roger Waters Pink Floyd počátkem osmdesátých let opouští kvůli rozporům o dalším směřování skupiny, zanechává nám však společně s Pink Floyd mnoho klasických alb, především koncepční The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here, Animals nebo svůj autorský magnum opus The Wall.

V dalších letech Waters nadále vydává svá sólová alba, především Radio K.A.O.S. (1987) nebo Amused to Death (1992). Dosud posledním sólovým albem je „Is This the Life We Really Want?“ z roku 2017.

Roger Waters od roku 1999 neúnavně koncertuje, v Praze vystoupil s koncertním provedením alb The Dark Side of the Moon i The Wall. Jeho vystoupení jsou vždy zážitkem pro uši i oči, hudba je vždy doprovázena působivými klipy a různými světelnými efekty.

Jeho nadcházející turné “ THIS IS NOT A DRILL TOUR 2023″ bude štědře brát i z tvorby Pink Floyd. Možná je to poslední příležitost si naživo vyslechnout a prožít hudbu hudební legendy, která se již nikdy nezopakuje.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

O2 Arena mapa