8.3.2022 17:20

RYTÍŘI KLADNO – HC SPARTA PRAHA

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 8.3.2022 17:20
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Hokej Kladno s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán KLADNO–SPARTA Ticketportal (450.49 Kb)
Orientační plán KLADNO–SPARTA Ticketmaster (362.15 Kb)
Cena

150–280 Kč
---
vozíčkář + doprovod
90 Kč + 90 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Hokej Kladno s.r.o.

  1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
  2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
  3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel, nikoli společnost IRSnet CZ s.r.o. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
  4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.
  5. Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
  6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude společnost IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Duel závěrečného kola hokejové extraligy mezi Rytíři Kladno a HC Sparta Praha se místo v Chomutově odehraje mimořádně v pražské O2 areně. Zápas se uskuteční v úterý 8. března od 17:20 hodin a jeho hlavním cílem je pomoci ukrajinským matkám s dětmi, které utekly do Česka před válkou. Iniciátorem celé akce je Jaromír Jágr.

Výtěžek z tohoto zápasu pomůže zajistit prchajícím matkám a jejich dětem bezprostřední pomoc, např. zaplatit ubytování, školky a další potřeby.

Vstupenky na zápas Rytíři Kladno – HC Sparta Praha, který se uskuteční 8. 3. od 17:20 hodin, prodávají Ticketmaster a Ticketportal.

„Ve středu jsem dostal nápad, že by se to mohlo zorganizovat. A začal jsem to hned řešit. Ještě v jedenáct večer jsem zavolal Karlovi Pražákovi, majiteli Sparty, a Robertovi Schafferovi, šéfovi O2 areny. Oba s tímhle nápadem souhlasili, z čehož jsem měl velkou radost. Doufám, že dorazí co nejvíce lidí. Aby si užili skvělý hokej, ale hlavně aby pomohli dobré věci,“ řekl Jaromír Jágr.
„Pojďme pomoci Ukrajině! Rivalita jde stranou,“ uvedla mimo jiné generální manažerka HC Sparta Praha Barbora Snopková Haberová.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.