9.4.2022 10:30

SUPERFINÁLE FLORBALU 2022

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 9.4.2022 10:30
Vstup od 10:15
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Český florbal s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán SUPERFINÁLE FLORBALU Ticketmaster (329.34 Kb)
Orientační plán SUPERFINÁLE FLORBALU Ticketportal (347.11 Kb)
Cena

250 – 550 Kč
---
vozíčkář + doprovod
100 Kč + 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Český florbal s.r.o.

SUPERFINÁLE FLORBALU 2022 – Pokyny pořadatele

Držitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k opakovanému vstupu do O2 areny v konkrétní den akce. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce, včetně přestávek. Výjimku tvoří používání malých kompaktních kapesních fotoaparátů pro veřejnost a profesionálních fotoaparátů, které budou používat fotografové akreditovaní pořadatelem.
Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům, jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

Natřískaná hala, parádní florbal, elektrizující atmosféra. To všechno patří k Superfinále florbalu, které se vrací do pražské O₂ areny. Jubilejní desáté superfinále bude zároveň jednou z oslav 30 let Českého florbalu! Vyvrcholení nejvyšších soutěží mužů a žen jedním rozhodujícím zápasem se za dobu své existence stalo tradiční součástí florbalové sezony. Od premiéry v roce 2012 se superfinále každý rok těší většímu diváckému zájmu. Po dvou letech mimo hlavní město a dvou pandemií ovlivněných ročnících se tato výjimečná sportovní akce vrací zpět do O₂ areny, kde naváže nejen na nezapomenutelnou atmosféru Mistrovství světa mužů 2018.

Naposledy se Superfinále florbalu konalo v pražské UNYP Areně a po dlouhém ročníku za zavřenými dveřmi mohli být konečně přítomni i diváci. Ti nejprve sledovali urputnou bitvu o titul v ženské extralize mezi suverénními Vítkovicemi a mladým kádrem Chodova. Lvice se rytířkami zdatně praly a rozhodnout muselo až prodloužení, v němž hráčky ze severu Moravy zkompletovaly zlatý hattrick. V mužském superfinále na sebe narazili již tradiční rivalové posledních let – Vítkovice a Mladá Boleslav. Po další vyrovnané vřavě nakonec slavili svůj druhý superligový titul hráči z města automobilů.

Jubilejní desátý ročník Superfinále florbalu se uskuteční v sobotu 9. dubna, pro návštěvníky bude opět připraven bohatý doprovodný program, který tentokrát doprovodí i oslavy třiceti let od založení Českého florbalu. Zároveň se můžete těšit na velké finále poháru středních škol dívek a chlapců, který od letošního ročníku nese název Subterra Cup. Nenechte si ujít další epizodu této jedinečné akce a přijďte zažít florbalové boje o titul v unikátní divácké atmosféře.

Na této akci je povolený opakovaný vstup.

Informace o Superfinále florbalu 2022 naleznete na webových stránkách projektu www.ceskyflorbal.cz/superfinale. Jako hlavní zdroj novinek slouží facebookové stránky Českého florbalu, které Vám i letos budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, ze zákulisí superligových týmů či z programu superfinálového dne společně s řadou soutěží a novinek.

Superfinále florbalu – Jeden zápas rozhodne!

PROGRAM SUPERFINÁLE 2022
10:15 – Otevření bran O2 areny
10:30 – Finále Subterra cup – dívky
11:45 – Finále Subterra cup – chlapci
14:00 – Superfinále Extraligy žen
17:00 – Superfinále Livesport Superligy

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.