21.12.2023 20:00

VÁNOCE V O2 ARENĚ

Data 21.12.2023 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Pozvánka VÁNOCE V O2 ARENĚ Klubové patro (461.48 Kb)
Pozvánka VÁNOCE V O2 ARENĚ Skyboxy (523.45 Kb)
Pozvánka VÁNOCE V O2 ARENĚ Premier Club (457.92 Kb)
Skybox Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 500 Kč
Klubové patro Vstupenky: 690 Kč
Catering: 1 500 Kč
Premier Club Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 500 Kč
Další informace

Pro VIP klienty možnost parkování:
PARKING VIP O2 ARENA – cena 500 Kč/akce
PARKING VIP STAGES HOTEL – cena 400 Kč/akce

Do vyčerpání vyhrazené kapacit.
Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

Unikněte na jeden večer předvánočnímu shonu a nalaďte se na příjemnou a pohodovou sváteční atmosféru! 21. 12. 2023 se v pražské O2 areně sejdou hvězdy populární hudby, aby vás za doprovodu symfonického orchestru obklopily vánoční atmosférou.

Richard Krajčo, Štefan Margita, Ondřej Ruml, Eva Burešová, Dasha, Kateřina Marie Tichá, sedmdesát hudebníků Filharmonie Hradec Králové a šedesát členů pěveckého sboru Permoník Karviná nabídnou netradiční pojetí známých hitů a dalších písní, které patří k tomuto svátečnímu období. A to ve spojení s aranžérem Janem Lstibůrkem, dirigentem Stanislavem Vavřínkem a průvodcem večera Liborem Boučkem.

Richardu Krajčovi je prostředí O2 areny dobře známé z mnoha vyprodaných koncertů Kryštof. Tentokrát však půjde o hudební zážitek, který slibuje jejich známé písně ve zcela jiném pojetí. V symfonickém duchu si svůj arenový koncert zažil začátkem roku další sólista večera, Štefan Margita. Mužskou trojici doplní talentovaný Ondřej Ruml. Dvojnásobná bronzová česká slavice Eva Burešová na vánočním koncertu uplatní svůj pěvecký talent, který dlouhodobě rozvíjí účinkováním v předních muzikálech a i na vlastních koncertech. Držitelka ceny Thálie a dvorní zpěvačka pořadu StarDance Dasha se pro tento hudební formát doslova narodila. Výčet sólových interpretů pak uzavírá Kateřina Marie Tichá, její autorské písně interpretované osobitým emotivním hlasem dostávají za doprovodu orchestru nečekaný rozměr.

Předprodej vstupenek na spojení hvězd popu a symfonické hudby začíná ve středu 22. 3. 2023 v 8:00 v oficiálních prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Více informací naleznete na stránkách www.vanocevarene.cz.

 

Richard Krajčo

Richard Krajčo je úspěšný český zpěvák, herec, moderátor a hudební autor. Ať už se jedná o koncertní pódia, divadelní prkna nebo filmové kamery, všude ho provází nejen talent, ale i velké nasazení a touha po dokonalosti. To vše se odrazilo v úspěchu jeho kapely Kryštof, která má za sebou několik vyprodaných koncertů v O2 areně. Na ty naváže v prosinci 2023 tentokrát jako sólový zpěvák s písněmi Kryštof za doprovodu symfonického orchestru vůbec poprvé.

Eva Burešová

Oblíbená herečka televizních seriálů, divadelních a muzikálových rolí, zpěvačka a porotkyně televizní show Tvoje tvář má známý hlas a sólová zpěvačka skvěle zapadá do koncepce myšlenky vánočního koncertu v O2 areně. Naplno zde dostane prostor její hudební a muzikálová osobnost. V současné době je třetí nejpopulárnější zpěvačkou v anketě Český slavík. Ve spojení s hradeckou filharmonií a dětským sborem jistě bude její vystoupení krásným předvánočním dárkem pro všechny její fanoušky.

Štefan Margita

Pro Štefana Margitu budou Vánoce v O2 areně vzpomínkou na letošní lednový koncert, který ve stejném prostoru a také za doprovodu orchestru věnoval Hance Zagorové. Tentokrát se tedy tento operní pěvec, který působil na scénách světových operních domů a v newyorské Metropolitní opeře, vrátí téměř po roce před zaplněnou O2 arenu ve vánoční atmosféře.

Dasha

Pokud se řekne spojení populární hudby a symfonického orchestru, není lepší synonymum než Dasha. Zpěvačka, muzikálová herečka, držitelka Ceny Thálie pro rok 2010 je v tomto prostředí jako doma stejně jako na pódiích v ČR i zahraničí včetně Carnegie Hall v New Yorku, kde jejich spolupráce trvá dodnes. Její jméno je spojené s Karlem Gottem, kterému byla vokalistkou, slyšet ji můžete i na TV obrazovkách v pořadech jako StarDance.

Ondřej Ruml

Ondřej v programu Vánoce v O2 areně reprezentuje sólisty, kteří se na hudební scéně představili v mnoha předních hudebních pořadech. Jeho kariéru pak podpořila hlavní role v lyrikálu Kudykam Michala Horáčka. Ondřej je nejen výborný zpěvák s perfektním cítěním pro rytmus a intonaci, ale i hráč na několik nástrojů. Jeho současná šansonová poloha příjemně zapadne do vánoční atmosféry.

Kateřina Marie Tichá

Vynikající zpěvačka a písničkářka na sebe upozornila jako stálý host skupiny Jelen. V roce 2021 získala cenu Anděl v kategorii Objev roku za své sólové debutové album Sami. Její osobitou poetiku a emotivní hlas oceňuje jak odborná veřejnost, tak především samotní posluchači. Její autorské písně interpretované za doprovodu symfonického orchestru dostávají nový nečekaný rozměr.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

O2 Arena mapa