Galashow světového parkuru Prague Playoffs se přesouvá na rok 2021

27. května 2020

 

Galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs se přesouvá na rok 2021, v pražské O2 areně se uskuteční od 18. do 21. listopadu 2021.

Vstupenky zůstávají v platnosti i pro letošní ročník, a to na stejný den v týdnu, na nějž byly původně určeny. Jejich držitelé se nemusí nijak hlásit ani registrovat, ani je měnit za nové.

V pondělí 25. května oznámili organizátoři seriálu Global Champions: Vzhledem k opatřením ohledně pandemie koronaviru nebude letošní sezona dokončena a prestižní seriál bude restartován v roce 2021.

“V návaznosti na rozhodnutí organizátorů seriálu Global Champions potvrzujeme, že i vrcholná akce sezony Prague Playoffs byla přeložena a uskuteční se v listopadu 2021,” potvrdil Jan Andrlík, předseda organizačního výboru Global Champions Prague Playoffs. 

Původně byl třetí ročník Prague Playoffs plánován na 19. – 21. listopad 2020, kdy se měli v O2 areně a O2 universum představit nejlepší světoví jezdci a koně na základě celoročních sérií Global Champions League a Longines Global Champions Tour. “Vstupenky, zakoupené na letošní ročník, zůstávají v platnosti i na nový termín. Pevně věříme, že je diváci využijí,” dodává Andrlík. 

Prodej vstupenek  nadále probíhá v sítích Ticketmaster a Ticketportal.